BKŠ Turnaj 2019/06

Výsledky júnového turnaja (26 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. HALAS Radoslav, 2. GAJDOŠ Filip, 2. BORGULA Jakub, 3. JELLUŠ Matej, 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. DANEK Radoslav, 7. ŠTIPÁK Adam, 8. RAČÁK Radoslav, 9. KUNA Pavel, 10. TÁBORSKÝ Ladislav, 11. BIELČIK Roland 

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef
2. SOMOROVSKÝ Marek + KRIŽANOVÁ Antónia
3. HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína
3. HORČIČÁK Peter + GAŠPÁRKOVÁ Katarína
3. MIŠÍK Ján + KRIŽAN Martin
6. HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka
7. BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina
7. BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam
9. MIZNER Peter + HEGYI Juraj 

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Súboje s Pezinkom 2019/06

ŠAMORÍNPEZINOK 66:62

Bedmintonisti Šamorína porazili Pezinčanov v stretnutí organizovanom v rámci pravidelných jesenných a jarných vzájomných zápolení hráčov lokálnych bedmintonových líg.
V odvete aprílového Pezinského zápasu (tam to skončilo víťazstvom Pezinka 76:52) vyhral Šamorín nad Pezinkom v pomere 66:62.
Tohtoročné jarné dvojstretnutie skončilo sumárnym výsledkom 138:118 v prospech Pezinka, ktorý tak opäť získal putovný pohár, o ktorý sa vo vzájomných zápoleniach hrá.

Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

Halas (15), Boris (12), Meixner (12), Borgula (8), Giertl (6), Štipák (6), Luštík (5), Kuna (2)

Detailné výsledky | Fotogaléria


BKŠ Turnaj 2019/05

Výsledky májového turnaja (32 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. KIČIN Milan, 2. BORGULA Jakub, 3. GSCHWENG Daniel, 3. HALAS Radoslav, 5. GAJDOŠ Filip, 6. MEIXNER Roman, 7. MÓDER Ladislav, 8. MIKULÁŠOVÁ Miriam, 9. DANEK Radoslav, 10. KUNA Pavel, 11. TOKOŠ Juraj, 12. LUŠTÍK Radoslav, 13. RAČÁK Rastislav, 14. TÁBORSKÝ Ladislav, 15. RAČÁK Radoslav, 16. SÝKORA Miroslav, 17. BIELČIK Roland

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
2. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. SANKALP (KUMAR Kundan + KOSIK Marian)
5. VUPRO (VUONG Simon + PROCHÁZKOVÁ Nela)
6. MIESIČI (KRIŽAN Martin + BALÁŽOVÁ Katarína)
7. GETO (GSCHWENG Daniel + TOKOŠ Juraj)
8. Black Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
9. ROŠT (BIELČIK Roland + BODNÁR Štefan)
10. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Ukončenie základnej časti IV. ligy

Zápasy posledného (3.) kola ukončili boje v základných skupinách a určili rozmiestnenie družstiev v skupinách prelínacej časti ligy.

➡ VÝSLEDKY 3. KOLA:

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑩𝑹𝑨𝑻𝑰𝑺𝑳𝑨𝑽𝑨:
JAKARTA – RSL 4:4, Filozof 6:2
FÉNIX – BPR 4:4, Šamorín 5:3
SPOJE – Šamorín 4:4, BPR 3:5
ŠAMORÍN – Spoje 4:4, Fénix 3:5
BPR – Fénix 4:4, Spoje 5:3
RSL – Jakarta 4:4, DBK 4:4
FILOZOF – DBK 4:4, Jakarta 2:6
DBK – Filozof 4:4, RSL 4:4

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑱𝑼𝑯:
SKALICA – Fa Pezinok 7:1, BK Pezinok 8:0
NITRA – Malinovo B 6:2, Malinovo C 7:1
BÁNOV – Malinovo C 8:0, Malinovo B 6:2
TRNAVA – BK Pezinok 8:0, Fa Pezinok 4:4
MALINOVO B – Nitra 2:6, Bánov 2:6
FA PEZINOK – Skalica 1:7, Trnava 4:4
MALINOVO C – Bánov 0:8, Nitra 1:7
BK PEZINOK – Trnava 0:8, Skalica 0:8

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑺𝑬𝑽𝑬𝑹:
TRENČÍN E – Púchov 6:2, Ilava 8:0
B. BYSTRICA – Martin 6:2, Žilina 6:2
PÚCHOV – Trenčín E 2:6, Trenčín D 7:1
ŽILINA – Piešťany 6:2, B. Bystrica 2:6
TRENČÍN D – Ilava 4:4, Púchov 1:7
MARTIN – B. Bystrica 2:6, Piešťany 6:2
ILAVA – Trenčín D 4:4, Trenčín E 0:8
PIEŠŤANY – Žilina 2:6, Martin 2:6

➡ ZLOŽENIE SKUPÍN PRELÍNACEJ ČASTI:

✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏.-𝟖. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Jakarta, Fénix, Skalica, Nitra, Bánov, Trenčín E, B. Bystrica, Púchov
✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟗.-𝟏𝟔. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Spoje, Šamorín, BPR, RSL, Trnava, Malinovo B, Žilina, Trenčín D
✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏𝟕.-𝟐𝟒. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Filozof, DBK, Fa Pezinok, Malinovo C, BK Pezinok, Martin, Ilava, Piešťany

◉ 𝑷𝒐𝒛𝒏𝒂́𝒎𝒌𝒂: Všetky údaje a tabuľka sú neoficiálne !


BKŠ Turnaj 2019/04

Výsledky aprílového turnaja (42 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. GROSIAR Ľubomír, 2. BUTAŠ Dávid, 3. BORIS Dominik, 4. BORGULA Jakub, 5. HALAS Radoslav, 6. GSCHWENG Daniel, 7. STOLÁRIK Martin, 8. GRUĽA Marek, 9. GAJDOŠ Filip, 10. LUŠTÍK Radoslav, 11. HORČIČÁK Peter, 12. BLECHA Branislav, 13. RAČÁK Radoslav, 14. RAČÁK Samuel, 15. KUNA Pavel, 16. ŠTIPÁK Adam, 17. BARTOŠ Dušan, 18. BIELČIK Roland, 19. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 20. SÝKORA Miroslav

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. BUBO (BUTAŠ Dávid + BORGULA Jakub)
2. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
4. AJŤÁCI (STOLÁRIK Martin + DO ANH Tuan)
5. MIESIČI (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
6. MODRÁCI (SOMOROVSKÝ Marek + SOM' Michaela)
7. SANKALP (KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef)
8. STREFA (CISÁR Kamil + STREHARSKI Alžbeta)
9. BODOSTAV (BODNÁR Štefan + SELECKÝ Dušan)
10. BAJKERI (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína)
11. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)
12. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
13. Forever Young (KUHN Ivan + KUHNOVÁ Eliška)
14. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Aktuálny stav IV. bedmintonovej ligy

Aktuálny stav v jednotlivých skupinách IV. ligy pred posledným 3. kolom základnej časti, ktoré rozhodne o rozdelení 24 družstiev do troch 8-členných výkonnostných skupín prelínacej časti *** :

✅ Program 3. kola v skupine BRATISLAVA (5.5.2019):
Jakarta – RSL , Jakarta – Filozof / Fénix – BPR , Fénix – Šamorín / Spoje – Šamorín , Spoje – BPR / DBK – Filozof , DBK – RSL

✅ Program 3. kola v skupine JUH (5.5.2019):
Skalica – Forza Pezinok , Skalica – Bklub Pezinok / Nitra – Malinovo B , Nitra – Malinovo C / Bánov – Malinovo C , Bánov – Malinovo D / Trnava – Bklub Pezinok , Trnava – Forza Pezinok

✅ Program 3. kola v skupine SEVER (5.5.2019):
Trenčín E – Púchov , Trenčín E – Ilava / B. Bystrica – Martin , B. Bystrica – Žilina / Trenčín D – Ilava , Trenčín D – Púchov / Piešťany – Žilina , Piešťany – Martin

*** Rozdelenie do výkonnostných skupín:
➡ V skupine o 1.-8. miesto (a dve postupové miesta do III. ligy) budú hrať prvé 3 družstvá z každej základnej skupiny okrem najhoršieho na 3.mieste
➡ V skupine o 9.-16. miesto budú hrať družstvá zo 4. a 5. miesta základných skupín spolu s najhorším na 3.mieste a najlepším na 6.mieste
➡ V skupine o 17.-24. miesto budú hrať zvyšné družstvá


Súboje s Pezinkom 2019/04

PEZINOKŠAMORÍN 76:52

V prvej časti jarného dvojstretnutia bedmintonových líg Pezinka a Šamorína zvíťazili v Pezinku domáci 76:52.

Odveta bude 1.6.2019 v Dunajskej Lužnej.

Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

HALAS Radoslav (10), BORIS Dominik (10), MEIXNER Roman (9), NEMČOVIČ Bohuš (8), GIERTL Roman (7), ŠTIPÁK Adam (4), BILIC Marián (2), LUŠTÍK Radoslav (2) 

Detailné výsledky | Fotogaléria


BKŠ Turnaj 2019/03

Výsledky marcového turnaja (39 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1.-2. HALAS Radoslav, 1.-2. GROSIAR Ľubomír, 3. ŠMIDOVIČ Marek, 3. FAŠUNG Tomáš, 3. DANEK Radoslav, 3. GAJDOŠ Filip, 3. MEIXNER Roman, 3. GRUĽA Marek, 9. TOKOŠ Juraj, 10. KUMAR Kundan, 11. MINÁRIK Patrik, 12. ŠTIPÁK Adam, 13. GSCHWENG Daniel, 14. RAČÁK Samuel, 15. RAČÁK Radoslav, 16. LUŠTÍK Radoslav, 17. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 18. STREHARSKI Viktor, 19. NEMČOVIČ Bohuš, 20. STREHARSKI Alžbeta, 21. KOTLEBA Boris, 22. KUNA Pavel, 23. SÝKORA Miroslav, 24. BIELČIK Roland 

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. MAJKAT (LÁZNIK Martin + SURMÍKOVÁ Katarína)
2. STREFA (STREHARSKI Viktor + FAŠUNG Tomáš)
3. Bedmintonland (SCHÖN Martin + KURUCOVÁ Lucia)
4. GETO (TOKOŠ Juraj + GSCHWENG Daniel)
5. Forever Young (BILIC Marián + LUŠTÍK Radoslav)
6. Jakarta (KOTLEBA Boris + KUMAR Kundan)
7. A bum ho TAM! (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)
8. Malinovo (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
9. Slávici (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
10. Pirane (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
11. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam)
12. Modráci (SOMOROVSKÝ Marek + STREHARSKI Alžbeta)
13. TUPRO (TUČÁNI František + PROCHÁZKOVÁ Nela)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Stredoškolské Majstrovstvá kraja

Členovia Bedmintonového klubu Šamorín a zároveň žiaci Gymnázia M. R. Štefánika v Šamoríne Dominik BORIS a Jakub BORGULA suverénne (bez straty setu) zvíťazili na bedmintonových stredoškolských majstrovstvách kraja, ktoré sa dnes konali v Piešťanoch.
Rovnako ako minulý rok postúpili na stredoškolské Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa budú konať 19.3.2019 – 20.3.2019 v Trenčíne.

Dnešné výsledky dvojice BORIS (1. dvojhra) a BORGULA (2. dvojhra):

Šamorín - Piešťany 3:0 ... štvorhra 2:0 (21:19, 21:15), 1. dvojhra 2:0 (21:15, 21:11), 2. dvojhra 2:0 (bez boja)
Šamorín - Trnava 3:0 ... štvorhra 2:0 (21:11, 21:6), 1. dvojhra 2:0 (21:14, 21:6), 2. dvojhra 2:0 (21:6, 21:7)

Poznámka: 
Na minuloročných stredoškolských Majstrovstvách Slovenska skončila táto dvojica na 5. mieste. Tento rok sa ich zúčastnia v tejto zostave posledný krát vzhľadom na to, že Dominikovi sa stredoškolské štúdium už končí.


BKŠ Turnaj 2019/02

Výsledky februárového turnaja (42 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. LÁZNIK Martin, 2. BORIS Dominik, 2. GAJDOŠ Filip, 3. BARTOŠ Dušan, 3. MÓDER Ladislav, 6. ŠMIDOVIČ Marek, 7. KOVÁČ Dávid, 8. DANEK Radoslav, 9. HORČIČÁK Peter, 10. TOKOŠ Juraj, 11. RAČÁK Radoslav, 12. DUBEK Ján, 13. JELLUŠ Matej, 14. SÝKORA Miroslav, 15. GRUĽA Marek, 16. KUNA Pavel, 17. RAČÁK Rastislav, 18. TÁBORSKÝ Ladislav, 19. RAČÁK Samuel, 20. VRABEC Ján, 21. BIELČIK Roland, 22. KRCHNIAK Miloslav

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
2. Bajkeri (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína)
3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. Pirane (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
5. Miesiči (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
6. BIVAK (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
7. BODOSTAV (BODNÁR Štefan + DUBAIOVÁ Nikoleta)
8. Itera (JELLUŠ Matej + KOŠÚTOVÁ Andrea)
9. TUPRO (TUČÁNI František + PROCHÁZKOVÁ Nala)
10. BINEC (BIELČIK Roland + NEMČOVIČ Bohuš)
11. TUTUR (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA