Mesačný archív: február 2018


Slovenská IV. liga 2018/02 – výsledky

V 1. kole IV. ligy sme v Bratislave uhrali nasledovné výsledky:

BK Šamorín - RSL Bratislava ....... 4:4
BK Šamorín - DBK Bratislava 'B' ... 2:6 
BK Šamorín - DBK Bratislava 'C' ... 5:3

Zostava družstva aj so získanými zápasovými bodmi a zápasovou úspešnosťou: VÝHRY+PREHRY (+BODY do SZBe rebríčkov):

BORIS Dominik .......... 3.5 bodu .... dvojhry:  3V (30 b)    + štvorhry: 1V+2P (23 b)
MEIXNER Roman ............ 3 body .... dvojhry:  3V (45 b)    + štvorhry: 2P (8 b)
GROSIAR Ľubomír .......... 2 body .... dvojhry:  2V+1P (44 b)
HALAS Radoslav ........... 1 bod ..... štvorhry: 2V+1P (38 b) + mixy: 3P (12 b)
BLECHA Branislav ......... 1 bod ..... štvorhry: 2V+1P (38 b)
BIELČIK Roland ......... 0.5 bodu .... štvorhry: 1V (15 b)
NEMČOVIČOVÁ Daniela ...... 0 bodov ... dvojhry:  3P (12 b)    + mixy: 1P (4 b)
PROCHÁZKOVÁ Kornélia ..... 0 bodov ... štvorhry: 3P (12 b)    + mixy: 1P (4 b)
BLAHOVÁ Slávka ........... 0 bodov ... štvorhry: 3P (12 b)    + mixy: 1P (4 b)

Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/02 – výsledky

Výsledky februárového turnaja BK Šamorín (25 účastníkov):

DVOJHRA: 1.Garaj, 2.Butaš, 3.Boris, 4.Grosiar, 5.Martinka, 6.Bartoš, 7.Meixner, 8.Nemčovič, 9.Šmidovič, 10.Luštík T., 11.Borgula J., 12.Borgula R., 13.Bilic, 14.Štipák K., 15.Valachovič st., 16.Luštík R., 17.Kvaššay, 18.Vrabec, 19.Kuna, 20.Valachovič ml., 21.Štipák A., 22.Adamovič, 23.Krchniak, 24.Nemčovičová, 25.Procházka

Zoznam prihlásených účastníkov  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


KAŠŠA+BOŠANSKÝ druhí na majstrovstvách kraja ZŠ

Odchovanci Šamorínskeho bedmintonu Jakub KAŠŠA a Erik BOŠANSKÝ reprezentujúci Šamorínsku Základnú školu Mateja Bela dnes v Piešťanoch na majstrovstvách Trnavského kraja v bedmintone pre základné školy obsadili druhé miesto.
Šamorínska dvojica po troch výhrach a jednej tesnej prehre (s favorizovanými domácimi) obsadila druhé miesto z 5 zúčastnených družstiev a len tesne jej ušiel postup do celoslovenského kola súťaže.

Výsledky Šamorínskeho družstva:

Šamorín - Vinohrady nad Váhom ... 3:0
Šamorín - Skalica ... 3:0
Šamorín - Trnava ... 3:0
Šamorín - Piešťany ... 1:2

BORIS+BORGULA stredoškolskými majstrami kraja

Odchovanci Šamorínskeho bedmintonu Dominik BORIS a Jakub BORGULA reprezentujúci Šamorínske Gymnázium Milana Rastislava Štefánika dnes v Piešťanoch suverénnym spôsobom vyhrali majstrovstvá Trnavského kraja v bedmintone pre stredné školy.
Šamorínska dvojica sa týmto víťazstvom nominovala do celoslovenského kola súťaže, ktoré sa uskutoční 10.4.-11.4. v Liptovskom Mikuláši za účasti 8 najlepších družstiev (víťazov jednotlivých krajov).

V tejto tradičnej stredoškolskej súťaži dvojčlenných družstiev sa vždy pri súboji dvoch škôl hrajú tri zápasy (na dva víťazné sety do 15): štvorhra a následne dve dvojhry.

Výsledky Šamorínskeho družstva:

Šamorín - Skalica  ... 3:0 (štvorhra 2:0, dvojhry 2:0 a 2:0)
Šamorín - Galanta  ... 3:0 (štvorhra 2:0, dvojhry 2:0 a 2:0)
Šamorín - Piešťany ... 3:0 (štvorhra 2:0, dvojhry 2:0 a 2:0)

Chlapcom gratulujeme a držíme palce na aprílových stredoškolských majstrovstvách Slovenska.

Fotogaléria


Grand Prix A U19 v Ilave

Na elitnom GP-A turnaji kategórie U19 náš klub zastupovali 17-ročný Ľubo VALACHOVIČ a 14-ročný Jakub BORGULA.

Vo DVOJHRE obaja vypadli v druhom kole turnaja s vysoko-nasadenými hráčmi a skončili na 17.-32. mieste za čo získavajú 200 bodov, ktoré ich v rebríčku U19 (Jakuba aj v U17) zaradia na približne 30. miesto.

V MIXE Jakub Borgula so spoluhráčkou vypadli v prvom kole a skončili na 17.-22. mieste za čo získal 310 bodov, ktoré ho v mixovom rebríčku U19 aj U17 zaradia na približne 30. miesto.

Odohraté zápasy vo dvojhre:
1. kolo: Ľubo VALACHOVIČ aj Jakub BORGULA mali voľný žreb
2. kolo: Jakub BORGULA – Tomáš Timko (17r., Zvolen, 6. nasadený, 9. v U19) 13:21, 15:21
Ľubo VALACHOVIČ – Rado Širák (16r., Trebišov, 3. nasadený, 6. v U19) 6:21, 9:21

Odohraté zápasy v mixe:
1. kolo: Jakub BORGULA + Simona Streharski (BPR Bratislava) – Peter Radoczi (14r., Košice, 11. v U17) + Terézia Kučová (14r., Ilava, 17. v U17) 17:21, 12:21


Šamorínska liga 2018/01

Poradie najlepších v JANUÁROVOM kole (29 hráčov):

1.Meixner, 2.Halas, 3.Boris, 4.Borgula ml., 5.Putnoky, 6.-7. Gottgeisl, Bilic, 8.-11. Giertl, Blecha, Kašša, Borgula st. ...

Vylosovanie FEBRUÁROVÉHO kola (27 hráčov):

skupina A:  Bilic, Halas, Meixner, Boris, Gottgeisl
skupina B1: Borgula st., Borgula ml., Kuna, Giertl, Nemčovič
skupina B2: Putnoky, Sýkora, Blecha, Hrdlík, Kašša
skupina C1: Luštík, Horváth, Krchniak, Štipák A.
skupina C2: Valachovič st., Valachovič ml., Štipák K., Guláš
skupina C3: Kršák, Adamovič, Procházka, Goduľová

Zmeny v lige:

2018/02 ... GODUĽOVÁ Lenka ... prihlásenie sa do ligy
2018/01 ... BIELČIK Roland ... odhlásenie sa z ligy (krátkodobo zo zdravotných dôvodov)
2018/01 ... CSENKEY Ladislav ... odhlásenie sa z ligy (krátkodobo zo zdravotných dôvodovy)
2018/01 ... VANČÍKOVÁ Jiřina ... odhlásenie sa z ligy (krátkodobo zo zdravotných dôvodov)
2018/01 ... NEMČOVIČ Bohuš ... prihlásenie sa do ligy
2018/01 ... PROCHÁZKA Branislav ... prihlásenie sa do ligy
2018/01 ... GULÁŠ Robert ... prihlásenie sa do ligy (opätovné po viacmesačnej prestávke)
2017/12 ... ŠTIPÁK Krištof ... prihlásenie sa do ligy
2017/11 ... ŠTIPÁK Adam ... prihlásenie sa do ligy
2017/11 ... BOKOR Robert ... odhlásenie sa z ligy (dlhodobo zo zdravotných dôvodov)
2017/10 ... KAŠŠA Jakub ... prihlásenie sa do ligy
2017/09 ... PUTNOKY Pavol ... prihlásenie sa do ligy (opätovné po viacmesačnej prestávke)


AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH:
(viac…)