Mesačný archív: február 2020


BKŠ Turnaj juniorov 2020/02

Na februárovom BK Šamorín turnaji juniorov sa zúčastnilo 12 hráčov vo veku 9 – 18 rokov z klubov BK Šamorín, BK Žitný ostrov a Gabčíkovo.

Celkové poradie:

1. BOŠANSKÝ Erik (2004) ....... BK Žitný ostrov
2. MANIAČEK Michal (2005) ..... BK Šamorín
3. KUNA Filip (2008) .......... BK Šamorín
3. HAJZOK Matej (2008) ........ BK Žitný ostrov
5. BIELČIKOVÁ Zuzana (2001) ... BK Šamorín
6. MANIAČEK Ján (2005) ........ BK Šamorín
7. BRÁZDILOVÁ Adelka (2009) ... BK Žitný ostrov
8. UJHÁZI Róbert (2004) ....... Gabčíkovo
9. NIKOLOV Aleksadar (2007) ... BK Šamorín
10. ŠIMÚN Matúš (2006) ........ BK Šamorín
11. SUROVIAK Michal (2011) .... BK Šamorín
12. SÁNDOROVÁ Réka (2008) ..... BK Šamorín 

Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky


Tréningy vo februári

Tréningy detí a nováčikov sa počas školských prázdnin nekonajú.

To znamená že vo februári 2020 odpadajú tieto hromadné tréningy:

3.2. (pondelok), 17.2. (pondelok) a 21.2. (piatok)

Kto by mal v tomto (alebo aj v inom) termíne záujem o individuálny tréning môže si ho dohodnúť s niektorým z trénerov:

Tomáš ONDROVIČ (0944 906 565) a Dominik BORIS (0903 826 115)


BKŠ Turnaj 2020/02

Výsledky februárového turnaja (34 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. BORGULA Jakub, 2. NEUMAN Marek, 3. GAJDOŠ Filip, 4. RAČÁK Radoslav, 5. LÁZNIK Martin, 6. DANEK Radoslav, 7. MÓDER Ladislav, 8. RAČÁK Rastislav, 9. GRUĽA Marek, 10. POPLUHÁR Dominik, 11. VRABEC Ján, 12. DROPPA Matúš, 13. KUNA Pavel, 14. BIELČIK Roland, 15. TÁBORSKÝ Ladislav, 16. BALOGH Ľudovít, 17. CABADAJ Tomáš, 18. TARASSEKOVÁ Renáta

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Dobrý ročník (NEUMAN Marek + TARASSEKOVÁ Renáta), 2. Black-Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka), 3. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy), 5. VICTOR (VRAŽDA Lukáš + SOKOLOVÁ Michaela), 6. Snake shot (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 7. Krčmárovci (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbara), 8. BB (BIELČIK Roland + BALOGH Ľudovít), 9. Anjelské čertice (BENEŠOVÁ Andrea + SZIEGLOVÁ Barbora), 10. Búchači (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia) 

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA