BKŠ turnaj


Základné informácie

Usporiadateľ: Bedmintonový klub Šamorín

Miesto konania: Dunajská Lužná

Termíny: 20.1.2024 , 10.2.2024 , 2.3.2024 , 13.4.2024 , 4.5.2024 , 1.6.2024 … (kalendár)

Periodicita: raz mesačne (okrem júla a augusta)

Občerstvenie: drobné občerstvenie (väčšinou banány a horalky) zabezpečené pre účastníkov bezplatne

Tombola: do losovania o vecné ceny od sponzora turnaja zaradení všetci účastníci turnaja prihlásení v prvej fáze prihlasovania

Sponzori turnaja: Dokumenta a.s. (Bratislava) a Applied Precision s.r.o. (Bratislava)

Právo účasti: riadne prihlásení (v SZBe registrovaní aj neregistrovaní) hráči ľubovoľnej výkonnosti a vekovej kategórie

Počet kurtov: max. 8 kurtov

Bedmintonové košíky: pierkové alebo plastové (pierkové majú prednosť) podľa dohody súperov v každom zápase zvlášť … plastové (Yonex Mavis 2000) dodáva organizátor bezplatne, pierkové si musia dodať hráči sami

Spôsob platby štartovného: v hotovosti na mieste konania

Prezentácia: 30-10 minút pred štartom disciplíny

DISCIPLÍNY

  •   9:00 – cca 13 hod. … Zmiešaná ŠTVORHRA (zmiešané, mužské a ženské páry spolu)
  • 14:00 – cca 18 hod. … Zmiešaná DVOJHRA (muži a ženy spolu)

ŠTARTOVNÉ

Pre plnohodnotných členov BK Šamorín:

  • kat. U15 a U17 … 5 EUR / osoba / deň
  • kat. U19 a dospelí 10 EUR / osoba / deň

Pre ostatných:

  • Zmiešaná ŠTVORHRA 12 EUR / osoba
  • Zmiešaná DVOJHRA 15 EUR / osoba
  • Zmiešaná ŠTVORHRA + Zmiešaná DVOJHRA 22 EUR / osoba

OCENENIA NAJLEPŠÍCH

  • Zmiešaná ŠTVORHRA … medaily pre najlepšie tri páry celkového poradia + mix* + muži* + ženy*
  • Zmiešaná DVOJHRA … medaily pre najlepších troch jednotlivcov celkového poradia + kategórie žien*

* Samostatne sa medailami neoceňuje kategória s menej ako 4 účastníkmi (pármi alebo jednotlivcami) alebo keď účastníci kategórie obsadia prvé tri miesta celkového poradia disciplíny

OBMEDZENIA POČTU HRÁČOV

  • Zmiešaná ŠTVORHRA … max. 33 párov
  • Zmiešaná DVOJHRA … max. 33 hráčov

HERNÝ SYSTÉM

  • Zmiešaná ŠTVORHRA …. Švajčiarsky systém na 7 kôl (zápasy na dva sety do 15 alebo 21)
  • Zmiešaná DVOJHRA …… Švajčiarsky systém na 7 kôl (zápasy na dva sety do 15 bez nastavenia)

Ak je počet účastníkov príliš nízky tak sa môže hrať aj iným systémom.

PRIHLASOVANIE

  • 1. fáza prihlasovania: najneskôr 3 dni pred začiatkom dvojhry – teda do stredy 14 hod.
  • 2. fáza prihlasovania: najneskôr 30 minút pred štartom disciplíny … bez garantovanej účasti v súťaži a tombole

ONLINE FORMULÁR pre prihlasovanie / odhlasovanie / zmenu disciplín:


Priebeh prihlasovania:

4.5.2024
<11>
<6>
<10>
#
Prihlásenie
Hráč
Klub / mesto
ŠTVORHRA
DVOJHRA
114.04.2024BIELČIK RolandBK Šamorín● M?4● M6
215.04.2024KALIŠ MarekBK GYPY Piešťany● M?5
321.04.2024LUŠTÍK RadoslavBK Šamorín● M3
421.04.2024BORGULA JakubBK Šamorín● M1
521.04.2024KLAMO MárioBK Šamorín● M4
622.04.2024DANEK RadoslavBratislavskí tlsťoši 🙂● M5
722.04.2024RAJ GokulBK Šamorín● M?2● M7
823.04.2024ŠIMÚN Matúš - U19BK Šamorín● M1● M10
923.04.2024PETRO Leonard - U19BK Šamorín● M1● M8
1024.04.2024BYSTRICKÝ ŠimonBPR Bratislava● M?3● M2
1124.04.2024MELAY PavolBk Galanta● M9

Vysvetlivky:
  – – – … nezúčastní sa (odhlásený)
   … zúčastní sa (prihlásený)
  ● kat … kategória: X = mix , M = muž / muži , W = žena / ženy
  ● kat# … poradové číslo páru vo štvorhre resp. nasadzovacie čislo v dvojhre
  ? … (zatiaľ) neznámy/neistý/neprihlásený spoluhráč


Zmiešaná ŠTVORHRA – prihlásené páry:

<5>
< 5M >
#
Dvojica
Kat.
Názov tímu
Klub
1ŠIMÚN Matúš + PETRO Leonard● MMotionBK Šamorín
2RAJ Gokul + (SHARMA Manik ?)● M?LegionBK Šamorín
3BYSTRICKÝ Šimon + (PENIAŠKO Michal ?)● M?ĎALŠÍ PROSÍMBPR Bratislava
4BIELČIK Roland + ?● M?BK Šamorín
5KALIŠ Marek + ?● M?KobryBK GYPY Piešťany

Vyžadované je samostatné prihlásenie sa oboch hráčov dvojice !

Vysvetlivky:
  Dvojica … členovia tímu (? = neznámy/neistý/neprihlásený spoluhráč)
  Kat. … kategória: ● X = mix , ● M = mužský pár , ● W = ženský pár
  Názov tímu … pomenovanie dvojice (názov v zátvorke a s otáznikom je organizátorom navrhovaný názov u tých, ktorí si v prihláške názov neuviedli a je kedykoľvek možné si ho zmeniť online opakovanou prihláškou alebo priamo požiadať o zmenu)


Zmiešaná DVOJHRA – prihlásení hráči:

<10>
< 10M >
#
Hráč
Klub / mesto
1BORGULA JakubBK Šamorín
2BYSTRICKÝ ŠimonBPR Bratislava
3LUŠTÍK RadoslavBK Šamorín
4KLAMO MárioBK Šamorín
5DANEK RadoslavBratislavskí tlsťoši 🙂
6BIELČIK RolandBK Šamorín
7RAJ GokulBK Šamorín
8PETRO Leonard - U19BK Šamorín
9MELAY PavolBk Galanta
10ŠIMÚN Matúš - U19BK Šamorín

Vysvetlivky: 
  kategórie:  … ● W = žena , ● M = muž


Predchádzajúce turnaje

2024/04Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2024/04 – Zmiešaná DVOJHRA (24): 1. BUTAŠ Dávid, 2. BORGULA Jakub + BYSTRICKÝ Šimon, 3. KOLLÁR Marián + MARTON Matej + KOTLEBA Boris, 7. KLAMO Mário, 8. LUŠTÍK Radoslav, 9. TIKHOMIROV Arsenii, 10. BILIC Marián, 11. RAJ Gokul, 12. ŠTURM Tomáš, 13. HRIŇA Pavol, 14. BIELČIK Roland, 15. PACAL Nathan, 16. BALUCH Igor, 17. MELAY Pavol, 18. VALACHOVIČ Ľubomír, 19. TÁBORSKÝ Ladislav, 20. JURA Martin, 21. HUBAČ Martin, 22. LIČÁK Juraj, 23. ŠIMUN Matúš, 24. ROHÁČOVÁ Sára (X … po prvom kole odstúpila z turnaja pre zdravotné problémy)

2024/04 – Zmiešaná ŠTVORHRA – Celkové poradie (13): 1. SANKALP (KUMAR Kundan + NAIR Sreejith), 2. ČIERNOHORSKÁ HALUŠKA (BRESTOVANSKÝ Patrick + LAUKOVÁ Ivana), 3. ĎALŠÍ PROSÍM (BYSTRICKÝ Šimon + PENIAŠKO Michal), 4. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 5. KOBRY (KALIŠ Marek + PAPOVÁ Veronika), 6. ŠAMORÍN (HALAS Radoslav + VANČÍKOVÁ Jiřina), 7. JAKARTA (KOTLEBA Boris + ŠTURM Tomáš), 8. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + IŽO Vlado), 9. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + OTTA Juraj), 10. MH TEAM (ARORA Harsh + ROY Muawia), 11. ALCHYMISTI (RAJ Gokul + TOMESKOVA Kristína), 12. HOT SHOT (SOMOROVSKÝ Marek + FERENCOVÁ Jana), 13. PAF (KUNA Pavel + KUNA Filip)

2024/04 – MUŽSKÁ ŠTVORHRA (7): 1. SANKALP (KUMAR Kundan + NAIR Sreejith) + ĎALŠÍ PROSÍM (BYSTRICKÝ Šimon + PENIAŠKO Michal), 2. JAKARTA (KOTLEBA Boris + ŠTURM Tomáš), 3. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + IŽO Vlado), 5. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + OTTA Juraj), 6. MH TEAM (ARORA Harsh + ROY Muawia), 7. PAF (KUNA Pavel + KUNA Filip)

2024/04 – MIX (6): 1. ČIERNOHORSKÁ HALUŠKA (BRESTOVANSKÝ Patrick + LAUKOVÁ Ivana), 2. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 3. KOBRY (KALIŠ Marek + PAPOVÁ Veronika) + ŠAMORÍN (HALAS Radoslav + VANČÍKOVÁ Jiřina), 5. HOT SHOT (SOMOROVSKÝ Marek + FERENCOVÁ Jana), 6. ALCHYMISTI (RAJ Gokul + TOMESKOVA Kristína)



2024/03Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2024/03 – Zmiešaná DVOJHRA (25): 1. GROSIAR Ľubomír + RAJ Gokul + KUMAR Kundan, 2. BYSTRICKÝ Šimon + STOLÁRIK Martin, 3. PAPOVÁ Veronika + DANEK Radoslav + LUŠTÍK Radoslav + KLAMO Mário + ROHÁČOVÁ Sára + BIELČIK Roland, 12. DROPPA Matúš, 13. MICHÁLEK Ivan, 14. DELIČ Samuel, 15. TÁBORSKÝ Ladislav, 16. JURA Martin, 17. SEITLEROVÁ Sofia, 18. MELAY Pavol, 19. LIČÁK Juraj, 20. RAČÁK Radoslav, 21. RAČÁK Samuel, 22. VALACHOVIČ Ľubomír, 23. ŠIMÚN Matúš, 24. HUBAČ Martin, 25. NEMČOVIČOVÁ Daniela

2024/03 – Dvojhra ŽIEN (4): 1. PAPOVÁ Veronika + ROHÁČOVÁ Sára, 2. SEITLEROVÁ Sofia, 3. NEMČOVIČOVÁ Daniela

2024/03 – Zmiešaná ŠTVORHRA (10): 1. KOBRY (KALIŠ Marek + BYSTRICKÝ Šimon), 2. DAVE (BUTAŠ Dávid + PAPOVÁ Veronika), 3. SOVA (SOMOROVSKÝ Marek + VANČÍKOVÁ Jiřina) + SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 5. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 6. ŽOCHÁRI (PECHAČ Matúš + SVOBODA Michal), 7. ALCHYMISTI (RAJ Gokul + TOMEŠKOVÁ Kristína), 8. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 9. KRČMÁROVCI (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbora), 10. SCORPIONS (POKORNÝ Miroslav + PROCHÁZKOVÁ Nela)

2024/03 – MIX (7): 1. DAVE (BUTAŠ Dávid + PAPOVÁ Veronika), 2. SOVA (SOMOROVSKÝ Marek + VANČÍKOVÁ Jiřina) + SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 3. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 5. ALCHYMISTI (RAJ Gokul + TOMEŠKOVÁ Kristína), 6. KRČMÁROVCI (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbora), 7. SCORPIONS (POKORNÝ Miroslav + PROCHÁZKOVÁ Nela)


2024/02Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2024/02 – Zmiešaná DVOJHRA (22): 1. BORGULA Jakub, 2. BUTAŠ David, 3. KOLLÁR Marián, 4. BIELESCH Ivan, 5. TAKÁCS Filip, 6. DANEK Radoslav, 7. PAPOVÁ Veronika, 8. LUŠTÍK Radoslav, 9. KLAMO Mário, 10. TIKHOMIROV Arsenii, 11. FÜLÖP Matej, 12. MELAY Pavol, 13. ROHÁČOVÁ Sára, 14. BIELČIK Roland, 15. JURA Martin, 16. LIČÁK Juraj, 17. TALPAŠ Adam, 18. DELIČ Samuel, 19. RAJ Gokul, 20. BALUCH Igor, 21. VALACHOVIČ Ľubomír, 22. ŠIMÚN Matúš

2024/02 – Zmiešaná ŠTVORHRA (13): 1. DUŠO (BUTAŠ Dávid + SURMÍKOVÁ Katarína), 2. RUŽINOVSKÍ SEXOŠI (BRESTOVANSKÝ Patrick + VAŇO Dominik), 3. KOBRY (KALIŠ Marek + SVOBODA Michal) + CHAOS (BARANIK Marian + VICEN Martin) + TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 6. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 7. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon), 8. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 9. MANI (LÁZNIK Martin + HACAJOVÁ Nicole), 10. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 11. HYBRID 2.0 (RAJ Gokul + PAPOVÁ Veronika), 12. ROPÁCI (BIELČIK Roland + KUNA Pavel), 13. REKREANTI (IŽO Vladimír + KALUŽAY Michal)

2024/02 – MIX (6): 1. DUŠO (BUTAŠ Dávid + SURMÍKOVÁ Katarína), 2. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 3 SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 4. MANI (LÁZNIK Martin + HACAJOVÁ Nicole), 5. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 6. HYBRID 2.0 (RAJ Gokul + PAPOVÁ Veronika)

2024/02 – Mužská ŠTVORHRA (7): 1. RUŽINOVSKÍ SEXOŠI (BRESTOVANSKÝ Patrick + VAŇO Dominik), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + SVOBODA Michal) + CHAOS (BARANIK Marian + VICEN Martin), 3. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon) + TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 6. ROPÁCI (BIELČIK Roland + KUNA Pavel), 7. REKREANTI (IŽO Vladimír + KALUŽAY Michal)


2024/01Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2024/01 – Zmiešaná DVOJHRA (18): 1. BORGULA Jakub, 2. KIČIN Milan, 3. DANEK Radoslav + TIKHOMIROV Arsenii, 5. DROPPA Matúš, 6. MARTON Matej, 7. STOLÁRIK Martin, 8. HERBRIK Roman, 9. TAKÁCS Filip, 10. LUŠTÍK Radoslav, 11. BIELČIK Roland, 12. KMEŤ Robert, 13. PACAL Nathan, 14. MICHÁLEK Ivan, 15. LIČÁK Juraj, 16. JURA Martin, 17. MELAY Pavol, 18. VOZÁR Ján

2024/01 – Zmiešaná ŠTVORHRA (14): 1. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + SVOBODA Michal), 2. DUŠO (BUTAŠ Dávid + SURMÍKOVÁ Katarína), 3. NOISY KILLERS (BRESTOVANSKÝ Patrik + MIOTTI Cristina), 3. MALINOVO (TAKÁCS Filip + VIEST Martin), 3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 3. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 3. SOVA (SOMOROVSKÝ Marek + VANČÍKOVÁ Jiřina), 9. MASÁR (MARTON Matej + ROHÁČOVÁ Sára), 10. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOV. Jana), 11. MM TEAM (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 12. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 13. BAJKERI (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína), 14. MAJA (BARANIK Majo + BRANÁ Jana)

2024/01 – MIX (10): 1. DUŠO (BUTAŠ Dávid + SURMÍKOVÁ Katarína), 2. NOISY KILLERS (BRESTOVANSKÝ Patrik + MIOTTI Cristina), 2. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 2. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 2. SOVA (SOMOROVSKÝ Marek + VANČÍKOVÁ Jiřina), 3. MASÁR (MARTON Matej + ROHÁČOVÁ Sára), 3. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOV. Jana), 3. MM TEAM (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 9. BAJKERI (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína), 10. MAJA (BARANIK Majo + BRANÁ Jana)

2024/01 – Mužská ŠTVORHRA (4): 1. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + SVOBODA Michal), 3. MALINOVO (TAKÁCS Filip + VIEST Martin), 4. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav)


2023/12Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2023/12 – Zmiešaná DVOJHRA (9): 1. LUŠTÍK Radoslav, 2. ŠTIPÁK Adam, 3. IVANKO Martin + HORVÁTH Peter, 5. DANEK Radoslav, 6. BIELČIK Roland, 7. TIKHOMIROV Arsenii, 8. MARTON Matej, 9. JURA Martin

2023/12 – Zmiešaná ŠTVORHRA (8): 1. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + KUZMA Anton), 3. ŠAMORÍN (HALAS Radoslav + VANČÍKOVÁ Jiřina), 4. ROVINKA (ŠARUDY Marek + IŽO Vladimír), 5. U MŇA DOBRÉ (BARANÍK Marián + MOZOLA Jozef), 6. ALCHYMISTA (NAIK Ven + TOMEŠKOVÁ Kristína), 7. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + BIELČIK Roland), 8. KRČMÁROVCI (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbora)

2023/12 – Mužská ŠTVORHRA (5): 1. ĎALŠÍ PROSÍM (PENIAŠKO Michal + BYSTRICKÝ Šimon), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + KUZMA Anton), 3. ROVINKA (ŠARUDY Marek + IŽO Vladimír), 4. U MŇA DOBRÉ (BARANÍK Marián + MOZOLA Jozef), 5. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + BIELČIK Roland)


2023/11Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2023/11 – Zmiešaná DVOJHRA (15): 1. BUTAŠ Dávid, 2. BORGULA Jakub, 3. FÜLÖP Matej + TIKHOMIROV Arsenii, 5. KLAMO Mário, 6. HRIŇA Pavol, 7. RAČÁK Radoslav, 8. LUŠTÍK Radoslav, 9. PAPOVÁ Veronika, 10. IVANKO Martin, 11. BIELČIK Roland, 12. JURA Martin, 13. VALACHOVIČ Ľubo, 14. RAJ Gokul, 15. BALUCH Igor

2023/11 – Zmiešaná ŠTVORHRA (9): 1. SOVA (SOMOROVSKÝ Marek + VANČÍKOVÁ Jiřina), 2. PRSKAVKY (PENIAŠKO Michal + SZILAS Silvia), 3. KOBRY (KALIŠ Marek + GRATKE Rebeca), 4. ROVINKA (ŠARUDY Marek + IŽO Vladimír), 5. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 6. HYBRID (RAJ Gokul + PAPOVÁ Veronika), 7. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 8. U MŇA DOBRÉ (BARANÍK Marián + TOMEŠKOVÁ Kristína), 9. KRČMÁROVCI (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbora)


2023/10Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA |  Účastníci  |  Fotogaléria

2023/10 – Zmiešaná DVOJHRA (8): 1. KLAMO Mário, 2. LUŠTÍK Radoslav, 3. TIKHOMIROV Arsenii, 4. PROCHÁZKA Branislav, 5. BIELČIK Roland, 6. VALACHOVIČ Ľubo + NEMČOVIČOVÁ Daniela, 8. BALUCH Igor

2023/10 – Zmiešaná ŠTVORHRA (6): 1. KOBRY (KALIŠ Marek + PAPOVÁ Veronika), 2. FOREVER YOUNG (KUHN Ivan + BYSTRICKÝ Šimon), 3. RAČIVO (JELLUŠ Matej + BERKANOVÁ Janette), 4. PRSKAVKY (PENIAŠKO Michal + SZILASOVÁ Silvia) + ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 6. TORO (BIELČIK Roland + KUZMA Anton)

2023/10 – Mixová ŠTVORHRA (4): 1. KOBRY (KALIŠ Marek + PAPOVÁ Veronika), 2. RAČIVO (JELLUŠ Matej + BERKANOVÁ Janette), 3. PRSKAVKY (PENIAŠKO Michal + SZILASOVÁ Silvia) + ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)


2023/09Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2023/09 – Zmiešaná DVOJHRA (17): 1. BORGULA Jakub, 2. DANEK Radoslav + TIKHOMIROV Arsenii, 3. LUŠTÍK Radoslav + KUNA Palo + KLAMO Mário + MARTON Matej + RAČÁK Radoslav 9. RAJ Gokul, 10. ROHÁČOVÁ Sára, 11. VALACHOVIČ Ľubo, 12. BIELČIK Roland, 13. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 14. BALUCH Igor, 15. PROCHÁZKA Branislav, 16. PAPOVÁ Veronika, 17. KUNA Filip

2023/09 – Zmiešaná ŠTVORHRA (6): 1. KOBRY (KALIŠ Marek + SOMOROVSKÝ Marek), 2. ŠAMORÍN (HALAS Radoslav + VANČÍKOVÁ Jiřina), 3. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 4. YOUNGTIMERS (PENIAŠKO Michal + KUZMA Anton), 5. HYBRID (RAJ Gokul + PAPOVÁ Veronika) + SLEČINKY (JELLUŠ Matej + BERKANOVÁ Žaneta), 6. O POL OSMEJ (BILIC Marián + NEMCOVÁ Natália)

2023/09 – Mixová ŠTVORHRA (4): 1. ŠAMORÍN (HALAS Radoslav + VANČÍKOVÁ Jiřina), 2. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 3. HYBRID (RAJ Gokul + PAPOVÁ Veronika) + SLEČINKY (JELLUŠ Matej + BERKANOVÁ Žaneta), 4. O POL OSMEJ (BILIC Marián + NEMCOVÁ Natália)


2023/06Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2023/06 – Zmiešaná DVOJHRA (15): 1. HALAS Radoslav, 2. KUMAR Kundan, 3. KLAMO Mário + TAKÁCS Filip 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. TIKHOMIROV Arsenii, 7. BALUCH Igor, 8. RAJ Gokul, 9. MARTON Matej, 10. VALACHOVIČ Ľubo, 11. ROHÁČOVÁ Sára, 12. BIELČIK Roland, 13. JURA Martin, 14. KORDOŠ Igor, 15. BÖHM Samuel

2023/06 – Zmiešaná ŠTVORHRA (12): 1. SOUTHPAWS (KUMAR Kundan + BRESTOVANSKY Patrick), 2. TEAM KIKA (SHARMA Rajat + TOMESKOVA Kristina), 3. SIMI TEAM (PENIAŠKO Michal + SZILAS Silvia), 4. KOBRY (KALIŠ Marek + BIELČIK Roland), 5. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 6. FOREVER YOUNG (RAJ Gokul + KUHN Ivan), 7. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 8. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 9. BEĎ-ASS (KUZMA Anton + FÄRBER Judy), 10. TEAM LF (TAKÁCS Filip + MÓDER Ladislav), 11. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 12. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + LEŠKO Zoltán)

2023/06 – Mixová ŠTVORHRA (7): 1. TEAM KIKA (SHARMA Rajat + TOMESKOVA Kristina), 2. SIMI TEAM (PENIAŠKO Michal + SZILAS Silvia), 3. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 4. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 5. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 6. BEĎ-ASS (KUZMA Anton + FÄRBER Judy), 7. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta)

2023/06 – Mužská ŠTVORHRA (5): 1. SOUTHPAWS (KUMAR Kundan + BRESTOVANSKY Patrick), 2. KOBRY (KALIŠ Marek + BIELČIK Roland), 3. FOREVER YOUNG (RAJ Gokul + KUHN Ivan), 4. TEAM LF (TAKÁCS Filip + MÓDER Ladislav), 5. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + LEŠKO Zoltán)


2023/05Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria 

2023/05 – Zmiešaná DVOJHRA (12): 1. KUMAR Kundan, 2. HALAS Radoslav + SHARMA Rajat, 3. TAKÁCS Filip + LUŠTÍK Radoslav, 6. KLAMO Mário, 7. DANEK Radoslav, 8. TIKHOMIROV Arsenii, 9. ROHÁČOVÁ Sára, 10. KUNA Filip, 11. BIELČIK Roland, 12. BALUCH Igor

2023/05 – Zmiešaná ŠTVORHRA (9): 1. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 2. TEAM MF (VIEST Martin + TAKÁCS Filip), 3. KOBRY (KALIŠ Marek + KALINČÍKOVÁ), 4. SLAMA (TULINSKÝ Slavomír + VNUKOVÁ Marcela), 5. TURNOVCI (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 6. TOMRA (OTTA Juraj + PAVLÍK Miroslav), 7. BARAKUDA (BARANÍK Marián + MIOTTI Cristina), 8. SÚMRAČNÁ (ŠARUDY Marek + ŠARUDYOVÁ Markéta), 9. KRČMÁROVCI (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbara)


2023/04 … turnaj sa nekonal (pre nízky počet prihlásených hráčov)


2023/03 – Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA Účastníci  |  Fotogaléria

2023/03 – Zmiešaná DVOJHRA (17): 1. GROSIAR Ľubomír + BORIS Dominik, 2. KLAMO Mário + RAČÁK Radoslav, 3. BIELČIK Roland + TIKHOMIROV Arsenii  7. TAKÁCS Filip, 8. RAČÁK Rastislav, 9. OBŽERA Matej, 10. JURA Martin, 11. ŠIMÚN Matúš, 12. MAÁR Michal, 13. RAČÁK Samuel, 14. PETRO Leonard, 15. KORDOŠ Igor, 16. BÖHM Samuel, 17. BURIÁNEK Ján

2023/03 – Zmiešaná ŠTVORHRA (8): 1. RODINKA ÚŽASNÝCH (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 2. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 4. SLEČINKY (PENIAŠKO Michal + BERKANOVÁ Janette), 5. FL-TEAM (MÓDER Ladislav + TAKÁCS Filip), 6. LOVE HANDLES (VUONG Simon + LACKOVIČOVÁ Mária), 7. BAŠA (OTTA Juraj + PROCHÁZKOVÁ Nela), 8. TOMRA (PAVLÍK Miroslav + LEŠKO Zoltán)


2023/02 – Výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRAÚčastníci  |  Fotogaléria

2023/02 – Zmiešaná DVOJHRA (18): 1. KOLLÁR Marián, 2. GROSIAR Ľubomír, 3. TOKOŠ Juraj + KUMAR Kundan, 5. ŠUVADA Jaroslav, 6. BORIS Dominik, 7. BIELČIK Roland, 8. GUĽÁŠ Štefan, 9. DANEK Radoslav, 10. RAČÁK Radoslav, 11. KUNA Pavel, 12. GRUĽA Marek, 13. TIKHOMIROV Arsenii, 14. FÜLÖP Matej, 15. MICHÁLEK Ivan, 16. VALACHOVIČ Ľubomír, 17. RAČÁK Samuel, 18. CHOVANEC Alex

2023/02 – Zmiešaná ŠTVORHRA (13): 1. SAMURAI (NGUYEN TIEN Minh + BUI HOANG Minh), 2. Gladiátori (GIAČ Adrian + KRIŽANOVÁ Antónia), 3. RABE (HALAS Radoslav + STREHARSKI Alžbeta), 4. Miesiči (KRIŽAN Martin + KULISKOVA Zdenka), 5. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)6. Kobry (KALIŠ Marek + KALINČÍKOVÁ Petra), 7. SLEČINKY (JELLUŠ Matej + BERKANOVÁ Janette), 8. Kráska a zviera (VRAŽDA Lukáš + LACKOVIČOVÁ Mária), 9. Gumkáči (RYCHTÁRIK Jakub + SZIEGLOVÁ Barbora), 10. Turnovci (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 11. BAŠA (OTTA Juraj + PROCHÁZKOVÁ Nela), 12. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam), 13. Bob a bobek (ZÁPOTOČNÝ Ján + PAPP Simona)


2023/01 – Výsledky:  DVOJHRA + ŠTVORHRA  |  Účastníci  |  Fotogaléria

2023/01 – Zmiešaná DVOJHRA (18): 1. BORGULA Jakub, 2. GROSIAR Ľubomír, 3. ŠUVADA Jaroslav, 4. BORIS Dominik, 5. ORAVEC Erik, 6. KUMAR Kundan, 7. DANEK Radoslav, 8. HRINA Pavol, 9. RAČÁK Rastislav, 10. BIELČIK Roland, 11. RAČÁK Radoslav, 12. VALACHOVIČ Ľubomír, 13. ROHÁČOVÁ Sára, 14. TIKHOMIROV Arsenii, 15. LUŠTÍK Radoslav, 16. PETRO Leonard, 17. KUNA Filip, 18. ŠIMÚN Matúš

2023/01 – Zmiešaná ŠTVORHRA (11): 1. VRAK (REŽNÝ Vladimír + KRIŽANOVÁ Antónia), 2. Kobry (KALIŠ Marek + PIEŠŤANSKÁ Broňa), 3. SAMURAI (NGUYEN TIEN Minh + BUI HOANG Minh), 4. Slávici (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka), 5. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 6. J&R (HUDEC Richard + RANIAK Ján)7. Bryndziari (TEREM Boris + KORTIŠOVÁ Barbora), 8. Hot Shots (SOMOROVSKÝ Marek + SOMOROVSKÁ Michaela), 9. Krčmárovci (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbara), 10. NERO (BIELČIK Roland + PROCHÁZKOVÁ Nela), 11. SAPA (KUNA Pavel + ROHÁČOVÁ Sára)



Súvisiace správy

  • Kalendár sezóny 2024 27. decembra 2023

    Bol vydaný bedmintonový kalendár sezóny 2024 s pravidelnými bedmintonovými podujatiami konanými na Západnom Slovensku.

    tinyurl.com/BKScalendar

  • Kalendár sezóny 2023 15. januára 2023

    Bol vydaný bedmintonový kalendár sezóny 2023 s pravidelnými bedmintonovými podujatiami konanými na Západnom Slovensku.

  • BKŠ turnaje opäť ožili 15. januára 2023

    Po 34 mesačnej prestávke obnovujeme pravidelné turnaje BK Šamorín.

    Januárové kolo bude 21.1.2023 v nezmenenom formáte a v pôvodnom dejisku v Dunajskej Lužnej.

    Vo febrári 2023 pokusne uskutočníme turnaj v Malinovskej bedmintonovej hale.

    Charakteristika Turnaja BK Šamorín:

    ✅ max. 7 kurtov (v Dun. Lužnej) resp. max. 10 kurtov (v Malinove)

    ✅ predpoludňajšia Zmiešaná ŠTVORHRA (mixy + mužské páry + ženské páry spolu)

    ✅ popoludňajšia Zmiešaná DVOJHRA (muži + ženy spolu)

    ✅ unikátne prevedenie Švajčiarského systému na 7 kôl (ak je málo prihlásených tak skupina)

    ✅ online veľkoformátová projekcia aktuálneho stavu súťaže

    ✅ online pokročilé prihlasovanie (so zobrazovaním prihlásených jednotlivcov a dvojíc)

    ✅ prijateľné štartovné + bezplatné košíky a občerstvenie

    ✅ tombola s vecnými cenami od sponzorov

    ✅ medaily pre najlepších (v celkovom poradí ale aj v kategóriách napr. ženy, mixy …)

    ✅ vlastná webstránka turnaja s kompletnou históriou výsledkov odohratých turnajov

    ✅ fotky a výsledky turnaja na webe a FB typicky ešte v deň konania turnaja

    ✅ výborná atmosféra

  • BKŠ TURNAJ VYLEPŠUJE SVOJ SYSTÉM 27. decembra 2018

    Obľúbený bedmintonový turnaj v Dunajskej Lužnej organizovaný Bedmintonovým klubom Šamorín od januára vylepšuje svoj systém.

    Hlavné zmeny:
    ✅ hrá sa až na 8 kurtoch (predtým max. 7)
    ✅ ráno od 9 hod. Zmiešaná ŠTVORHRA (mixy + mužské páry + ženské páry spolu), ktorá sa bude v prípade dostatočného počtu párov hrať Švajčiarskym systémom na 7 kôl
    ✅ popoludní od 14 hod. (o hodinu neskôr ako doteraz!) hlavná súťaž Zmiešanej DVOJHRY (muži + ženy spolu) hraná tak ako doteraz Švajčiarskym systémom na 7 kôl
    ✅ ženy v Zmiešanej DVOJHRE hodnotené a odmeňované zvlášť
    ✅ zrušené obmedzenia v Zmiešanej DVOJHRE: doteraz v nej mohlo hrať len 28 najrýchlejšie prihlásených hráčov, odteraz sa môže prihlásiť ľubovoľný počet hráčov a poradie prihlasovania nie je dôležité. Ak sa prihlási viac ako 33 hráčov tak sa bude pred hlavnou súťažou hrať kvalifikácia, ktorej sa vyhne len cca 30 najlepších (riadne a včas prihlásených) hráčov s tým, že o priamej miestenke rozhoduje úspešnosť z minulých účastí v turnaji.
    ✅ nový online prihlasovací formulár a vylepšené zobrazovanie prihlásených na webstránke turnaja

    Detailnejšie informácie:
     na novej webstránke turnaja: www.bedmintonsamorin.sk/turnaj

    Výhody turnaja: (naraz neponúka asi žiaden iný turnaj v okolí)
    ✅ dobre si zahrá každý bez obmedzení
    ✅ výborná atmosféra (vrátane hudby)
    ✅ mesačná periodicita (10 x v roku)
    ✅ štartovné len 10 EUR
    ✅ pokročilejší online prihlasovací systém
    ✅ vlastná webstránka turnaja
    ✅ unikátne prevedenie Švajčiarského systému
    ✅ veľká projekcia online stavu súťaže
    ✅ kvalitné košíky dodané organizátorom
    ✅ bezplatné občerstvenie (banány + horalky)
    ✅ tombola s vecnými cenami od sponzora
    ✅ medaily pre najlepších (celkovo aj v kat.)
    ✅ fotky a výsledky turnaja na webe a FB typicky ešte v deň turnaja