Organizátor tréningov
Bedmintonová Akadémia: www.bedmintonovaakademia.sk
Bedmintonová Akadémia Dunajská Lužná: luzna.bedmintonovaakademia.sk
Bedmintonová Akadémia Malinovo / Most pri Bratislave: malinovo.bedmintonovaakademia.sk
Bedmintonová Akadémia NTC Bratislava: ntc.bedmintonovaakademia.sk
Miesta konania tréningov
DUNAJSKÁ LUŽNÁ: Tenis – bedminton Dunajská Lužná
MOST PRI BRATISLAVE: Základná škola Most pri Bratislave – Telocvičňa, Športová 470, Most pri Bratislave
NTC BRATISLAVA: Národné tenisové centrum, Príkopova 6, Bratislava
ŠAMORÍN: X-Bionic tréningová hala v Šamoríne *
* Tréningy v Šamoríne budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly
Rozpisy tréningov
SKUPINA D1 – hromadný tréning v Dunajskej Lužnej:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|---|---|
Pondelok | 17:00 - 18:00 | Jakub BORGULA / Timea GARČEKOVÁ / Nicolas Karol MÓNOSI |
Štvrtok | 17:00 - 18:00 | Jakub BORGULA / Timea GARČEKOVÁ / Nicolas Karol MÓNOSI |
Piatok | 17:00 - 18:00 | Jakub BORGULA / Timea GARČEKOVÁ / Nicolas Karol MÓNOSI |
SKUPINA D2 – tréning vybranej skupiny v Dunajskej Lužnej:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|---|---|
Utorok | 18:00 - 19:00 | Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ |
Streda | 18:00 - 19:00 | Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ |
SKUPINA M1 – hromadný tréning v Moste pri Bratislave:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|---|---|
Utorok | 16:00 - 17:30 | Sára ROHÁČOVÁ |
Štvrtok | 16:00 - 17:30 | Sára ROHÁČOVÁ |
SKUPINA M2 – tréning vybranej skupiny v Moste pri Bratislave:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|
SKUPINA NTC1 – hromadný tréning v NTC Bratislave:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|---|---|
Utorok | 16:00-18:00 | Alžbeta PERUŇSKÁ / Dávid BUTAŠ / Terézia GIBALOVÁ / Roman HERBRIK |
Štvrtok | 16:00-17:00 | Alžbeta PERUŇSKÁ / Dávid BUTAŠ / Terézia GIBALOVÁ / Roman HERBRIK |
SKUPINA NTC2 – tréning vybranej skupiny v NTC Bratislave:
DÁTUM | ČAS | TRÉNER |
---|
SKUPINA S – Šamorín:
Tréningy skupiny S budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly !!!
Zoznam hráčov trénujúcich v Bedmintonovej Akadémii
HRÁČ | SK. | KAT. | KLUB / TR. ZĽAVA | SZBe 2024 | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ATANASOV Denislav | NTC1 | U13 | - | - |
2 | BAJARÚNAS Lukas | D1 | U13 | BA Dunajská Lužná | - |
3 | BALÚCH Igor | NTCi | DOS | - | - |
4 | BAŽÁNY Amélia | M1 | U13 | - | - |
5 | Belokur Arseniy | D1 | U11 | - | - |
6 | BELOKUR Roman | D2 | U13 | BA Dunajská Lužná | - |
7 | BEŇUŠKA Martin | D1 | U11 | - | - |
8 | BOGDANOVA Vasilisa | NTC1 | U15 | - | - |
9 | BORGULA Jakub | Di | DOS | BK Šamorín / BKŠ-4 | - |
10 | BORIS Dominik | Di | DOS | BK Šamorín / BKŠ-4 | - |
11 | BUTAŠ Dávid | Di | DOS | Spoje Bratislava | - |
BUTAŠ Dávid | Mi | DOS | Spoje Bratislava | - | |
BUTAŠ Dávid | NTCi | DOS | Spoje Bratislava | - | |
12 | ČERMÁKOVÁ Alica | NTC1 | U13 | - | - |
13 | DEBNÁR Martin | D1 | U15 | - | - |
14 | DEMEČOVÁ Lea | NTC1 | U13 | - | - |
15 | DOBRÍK Dušan | D1 | U17 | - | - |
16 | DOBRÍKOVÁ Darja | D1 | U15 | - | - |
17 | DORIČ Daniel | D1 | U13 | - | - |
18 | DORIČOVÁ Alžbeta | D1 | U15 | BK Šamorín | - |
19 | FERENCOVÁ Sylvia | D1 | U17 | - | - |
20 | FIALLOS Mia | D1 | U15 | - | - |
21 | FICEK Filip | NTC1 | U13 | - | - |
22 | FRONC Martin | NTC1 | U11 | - | - |
23 | GARČEKOVÁ Timea | D2 | U17 | BK Šamorín | - |
24 | GIBALOVÁ Terézia | NTCi | DOS | - | - |
25 | GRNÁČIKOVÁ Nina | NTC1 | U15 | - | - |
26 | HANIC Eduard | NTC1 | U11 | - | - |
27 | HEČKO Oskar | NTC1 | U15 | - | - |
28 | HENDRYCH Eliáš | M1 | U15 | - | - |
29 | HOCHEL Adam | NTCi | DOS | - | - |
30 | HORÁKOVÁ Katarína | NTC1 | U17 | Spoje Bratislava | - |
31 | HORVÁTHOVÁ Nela | M1 | U11 | - | - |
32 | HUDÁK Dominik | D1 | U13 | - | - |
33 | HUDECOVÁ Natália | D1 | U17 | - | - |
34 | CHOVANEC Alex | Mi | U19 | BA ZŠ Most | - |
35 | IŠTOŇA Tomáš | NTC1 | U15 | - | - |
36 | IŠTOŇOVÁ Tamara | NTC1 | U13 | - | - |
37 | JARÁBEK Daniel | D1 | U11 | - | - |
38 | JARÁBEK Martin | D1 | U13 | - | - |
39 | JURKO Tomáš | D1 | U17 | - | - |
40 | KÁCLOVÁ Dominika | D2 | U17 | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
41 | KAZAKOVA Marina | Di | DOS | - | - |
42 | KELIAR Kimi | NTC1 | U15 | - | - |
43 | KLIČKA Marcel | D1 | U17 | BK Šamorín | - |
44 | KNAPÍKOVÁ Hana | NTC1 | U13 | - | - |
45 | KŇAZÚROVÁ Johanka | M1 | U13 | - | - |
46 | KOMORNÍKOVÁ Daniela | NTC1 | U13 | - | - |
47 | KOMORNÍKOVÁ Júlia | NTC1 | U11 | - | - |
48 | KOVÁČOVÁ Natália | D1 | U13 | - | - |
49 | KOVÁČOVÁ Rebeka | D1 | U13 | BK Šamorín | - |
50 | KURUCOVÁ Simona | D2 | U17 | BA Dunajská Lužná | - |
51 | LAUROVÁ Nina | NTC1 | U11 | - | - |
52 | LENČUCHOVÁ Dorota | NTC1 | U15 | Spoje Bratislava | - |
53 | LEVICKÁ Simona | M1 | U11 | - | - |
54 | LIČÁK Juraj | D1 | U17 | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
55 | MARCINEK Igor | NTC1 | U15 | Spoje Bratislava | - |
56 | MARTINÁK Alexander | NTC1 | U13 | - | - |
57 | MARTIŠ Luki | M1 | U13 | - | - |
58 | MARTON Matej | NTCi | DOS | BC Galanta | - |
59 | MIHALOVIČ Viktor | M1 | U13 | - | - |
60 | MINÁRIK Patrik | NTC1 | U17 | - | - |
61 | MINAROVIČ Adam | NTC1 | U11 | - | - |
62 | MÓNOSI Nicolas | Di | DOS | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
63 | NAGY Tomáš | D2 | U13 | BA Dunajská Lužná | - |
64 | NEMČICKÝ Filip | NTC1 | U17 | - | - |
65 | NOVÁK Tadeáš | D2 | U17 | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
66 | ONDROVIČ Tomáš | Di | DOS | Spoje Bratislava | - |
ONDROVIČ Tomáš | Mi | DOS | Spoje Bratislava | - | |
ONDROVIČ Tomáš | NTCi | DOS | Spoje Bratislava | - | |
67 | ORNATOWSKÁ Izabela Mária | D1 | U13 | BK Šamorín | - |
68 | PALICA Jakub | D1 | U19 | BK Šamorín | - |
69 | PALICA Lukáš | D1 | U15 | BK Šamorín | - |
70 | PAULÍK Jakub Ivan | M1 | U13 | - | - |
71 | PAULÍK Šimon Ján | M1 | U13 | - | - |
72 | PERUŇSKÁ Alžbeta | NTCi | DOS | Spoje Bratislava | - |
73 | PIATKOVÁ Anita | NTC1 | U13 | - | - |
74 | POLÁKOVÁ Monika | D2 | DOS | BK Šamorín | - |
75 | PUCHNER Tibor | D1 | U13 | - | - |
76 | RAJEC Richard | NTC1 | U13 | - | - |
77 | ROHÁČOVÁ Sára | Di | U19 | BK Šamorín / BKŠ-4 | - |
ROHÁČOVÁ Sára | Mi | U19 | BK Šamorín / BKŠ-4 | - | |
78 | ROMAN Filip | NTC1 | U15 | BA Bratislava NTC | - |
79 | ROSA Branislav | NTC1 | U15 | - | - |
80 | ROSENBAUM Simon | NTC1 | U11 | - | - |
81 | ROSENBAUM Tobias | NTC1 | U13 | - | - |
82 | RYBECKÁ Romana | NTC1 | U13 | - | - |
83 | SUTTON Wilam Filip | D1 | U15 | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
84 | SZUDA Lea | D1 | U15 | - | - |
85 | ŠÁNDOROVÁ Réka | D2 | U17 | BK Šamorín | - |
86 | ŠKODÁČEK Filip | D1 | U11 | - | - |
87 | ŠKODÁČEK Šimon | D1 | U13 | BA Dunajská Lužná / BADL 2 | - |
88 | ŠOPOV Filip | NTC1 | U15 | - | - |
89 | ŠÚLEKOVÁ Viktória | NTC1 | U17 | - | - |
90 | ŠUTEK Andreo | NTC1 | U13 | - | - |
91 | ŠUTEKOVÁ Irma | NTC1 | U15 | - | - |
92 | TALÁR Jozef | M1 | U13 | - | - |
93 | TALÁROVÁ Alexandra | M1 | U11 | - | - |
94 | TIKHOMIROV Arsenii | D2 | U19 | BK Šamorín / BKŠ-3 | - |
95 | TIPORDEI Samuel | D1 | U13 | - | - |
96 | TREBATICKÝ Peter | NTC1 | U15 | - | - |
97 | UHER Tomáš | NTC1 | U17 | - | - |
98 | UJLAKY Marián Samuel | NTC1 | U15 | - | - |
99 | VATRÁL Matej | NTC1 | U17 | - | - |
100 | VOZÁR Ján | D1 | U15 | BK Šamorín | - |
101 | ZÁPRAŽNÝ Jakub | D1 | U13 | - | - |
102 | ZELENAYOVÁ Emília | D1 | U13 | - | - |
SK. … Tréningová skupina
- D1 … hromadný tréning v Dunajskej Lužnej
- D2 … tréning vybranej skupiny v Dunajskej Lužnej
- Di … individuálny tréning v Dunajskej Lužnej
- M1 … hromadný tréning v Moste pri Bratislave
- M2 … tréning vybranej skupiny v Moste pri Bratislave
- Mi … individuálny tréning v Moste pri Bratislave
- NTC1 … hromadný tréning v NTC Bratislava
- NTCi … individuálny tréning v NTC Bratislava
- Bi … individuálny tréning inde v Bratislave
KAT. … Veková kategória
KLUB … Materský klub hráča
TR. ZĽAVA … Tréningová zľava materského klubu
SZBe.: Registrácia v SZBe v uvedenom kalendárnom roku:
- – … žiadna
- #XXXX … platná registrácia pod číslom XXXX
- ok … podklady dodané a čaká sa na registráciu