Tréningy


Miesta konania tréningov

DUNAJSKÁ LUŽNÁ: Tenis – bedminton Dunajská Lužná

ŠAMORÍN: X-Bionic tréningová hala v Šamoríne *

* Tréningy v Šamoríne budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly (niekedy v roku 2021)


Hlavní tréneri

Tomáš ONDROVIČ … 0944 906 565 / bedmintonova.akademia@gmail.com

Dominik BORIS … 0903 826 115 / boris@bedmintonsamorin.sk


Rozpisy tréningov

SKUPINA D1 (v Dun. Lužnej s Tomášom):

Popoludňajšie tréningy – otvorené pre všetkých

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
03.08.2021 (Ut)15:30-16:30Tomáš ONDROVIČ
17.08.2021 (Ut)17-18Tomáš ONDROVIČ
19.08.2021 (Štv)15:30-16:30Tomáš ONDROVIČ
23.08.2021 (Po)15:30-16:30Tomáš ONDROVIČ
25.08.2021 (Str)17-18Tomáš ONDROVIČ
27.08.2021 (Pi)15:30-16:30Tomáš ONDROVIČ
31.08.2021 (Ut)15:30-16:30Tomáš ONDROVIČ

SKUPINA D2 (v Dun. Lužnej s Tomášom):

Podvečerné tréningy – výberová skupina

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
02.08.2021 (Po)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
17.08.2021 (Ut)18:00-19:00Tomáš ONDROVIČ
18.08.2021 (Str)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
25.08.2021 (Str)18-19Tomáš ONDROVIČ
26.08.2021 (Štv)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
30.08.2021 (Po)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ

SKUPINA S1 (v Šamoríne):

Tréningy skupiny S1 budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly (najskôr koncom roku 2021) !!!


Zoznam zaregistrovaných / trénujúcich hráčov

#
HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB
TR.ZL.
1Matúš ŠIMÚND1U17BK ŠamorínBKŠ-2
2Filip KUNAD2U15BK ŠamorínBKŠ-3
3Leonard PETROD1U15BK ŠamorínBKŠ-2
4Maxim PETROD1U17BK ŠamorínBKŠ-2
5Timea GARČEKOVÁD1U15BK ŠamorínBKŠ-2
6Georg KOZYREVD1U15BK ŠamorínBKŠ-2
7Monika POLÁKOVÁD2DOSBK ŠamorínBKŠ-1
8Réka SÁNDOROVÁD1U15BK ŠamorínBKŠ-2
9Marcel KLIČKAD1U13BK ŠamorínBKŠ-2
10Róbert UJHÁZID2U19--
11Samuel BORGUĽAD1U13--
12Mia FIALLOSD1U13--
13Sára ROHÁČOVÁD2U15--
14Fedor KADELAD2U15--
15Miroslav KLOBUČNÍK-DOS--
16Jakub PALICAD1U15--
17Lukáš PALICA D1U13--
18Wiliam Filip SUTTOND1U13--
19Alžbeta DORIČOVÁD1U13--
20Juraj LIČÁKD1U13--
21Rebeka KOVÁČOVÁD1U11--
22David BUTAŠBU19Spoje Bratislava-
23Tomáš ONDROVIČD2DOSSpoje Bratislava-
24Dominik BORISDLDOSBK Šamorín-
25Pavel KUNAD2DOSBK Šamorín-
26Jakub MAGYAR-U15--
27Tomáš CABADAJ-DOS--
28Tomáš FAŠUNGBDOSSpoje Bratislava-
29Marina KAZAKOVA-DOS--
30Martin TAUBER-DOS--
31Katarína VALOVÁD1U19--

SK. … Skupina

KAT. … Veková kategória (podľa SZBe)

KLUB … Materský klub hráča

TR.ZL. … Tréningová zľava


Registrácia nových / staronových hráčov


Náborový leták