Tréningy


Organizátor tréningov

Bedmintonová Akadémia Dunajská Lužná: www.bedmintonovaakademia.sk


Miesta konania tréningov

DUNAJSKÁ LUŽNÁ: Tenis – bedminton Dunajská Lužná

ŠAMORÍN: X-Bionic tréningová hala v Šamoríne *

* Tréningy v Šamoríne budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly (niekedy v roku 2022)


Tréneri

Tomáš ONDROVIČ … 0944 906 565 / bedmintonova.akademia@gmail.com

Dominik BORIS

Jakub BORGULA


Rozpisy tréningov

SKUPINA B – Dunajská Lužná:

Popoludňajšie tréningy – pre všetkých

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Pondelok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Róbert UJHÁZI
Štvrtok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Róbert UJHÁZI
Piatok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Róbert UJHÁZI

SKUPINA A – Dunajská Lužná:

Podvečerné tréningy – výberová skupina

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
17.01.2022 (Po)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
20.01.2022 (Štv)18:00-19:00Tomáš ONDROVIČ
21.01.2022 (Pi)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
25.01.2022 (Ut)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
28.01.2022 (Pi)18:00-19:00Tomáš ONDROVIČ

SKUPINA S – Šamorín:

Tréningy skupiny S budú spustené až po otvorení novej X-Bionic tréningovej haly (niekedy v roku 2022) !!!


Zoznam hráčov trénujúcich v Bedmintonovej Akadémii

#
HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB / TR. ZĽAVA
SZBe 2022
1BORGULA JakubBDOSBK Šamorín-
2BORIS DominikDLIDOSBK Šamorín / BKŠ-3-
3BOŤCHA SebastiánBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
4BUTAŠ DávidBAIDOSSpoje Bratislava-
5CABADAJ TomášDLIDOS--
6DORIČOVÁ AlžbetaBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
7FAŠUNG TomášBADOSSpoje Bratislava-
8GARČEKOVÁ TimeaAU15BK Šamorín / BKŠ-2-
9KÁCLOVÁ DominikaBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2-
10KAZAKOVA MarinaGABIDOS--
11KLIČKA MarcelBU15BK Šamorín / BKŠ-2-
12KOVÁČOVÁ RebekaBU11BK Šamorín / BKŠ-2-
13KUNA FilipAU15BK Šamorín / BKŠ-3-
14KUNA PavelADOSBK Šamorín / BKŠ-1-
15LACHOVÁ Melánia BU15BA Dunajská Lužná / BADL 2-
16LIČÁK JurajBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2-
17MAGYAR JakubDLIU17--
18MÓNOSI NicolasAU19BK Žitný Ostrov-
19NOVÁK TadeášBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2-
20ONDROVIČ TomášADOSSpoje Bratislava-
21PALICA JakubBU17BK Šamorín / BKŠ-2-
22PALICA LukášBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
23PETRO LeonardAU17BK Šamorín / BKŠ-3-
24POLÁKOVÁ MonikaADOSBK Šamorín / BKŠ-1-
25ROHÁČOVÁ SáraAU17BK Šamorín / BKŠ-2-
26SÁNDOROVÁ RékaBU15BK Šamorín / BKŠ-2-
27SUTTON Wilam FilipBU13BA Dunajská Lužná / BADL 2-
28ŠIMÚN MatúšAU17BK Šamorín / BKŠ-2-
29ŠKODÁČEK ŠimonBU11BA Dunajská Lužná / BADL 2-
30TAUBER MartinDLIDOS--
31UJHÁZI RóbertAU19BK Šamorín / BKŠ-2-
32VALOVÁ KatarínaBU19BA Dunajská Lužná / BADL 2-
33ŽÁR PeterBU11BA Dunajská Lužná / BADL 2-

SK. … Tréningová skupina

  • A … Skupina A – Dunajská Lužná
  • B … Skupina B – Dunajská Lužná
  • DLI … Individuálny tréning – Dunajská Lužná
  • BAI … Individuálny tréning – Bratilslava
  • GABI … Individuálny tréning – Gabčíkovo

KAT. … Veková kategória

KLUB … Materský klub hráča

TR. ZĽAVA … Tréningová zľava materského klubu

SZBe.: Registrácia v SZBe v aktuálnom kalendárnom roku:

  •  … žiadna
  • #XXXX … platná registrácia pod číslom XXXX
  • ok … podklady dodané a čaká sa na registráciu

Registrácia hráčov na tréningy a/alebo do klubu


Náborové letáky