Mesačný archív: november 2016


Slovenská IV. liga 2016/11 – výsledky

Družstvo BK Šamorín odohralo v 2. kole aktuálnej sezóny Slovenskej bedmintonovej ligy (IV. liga západ) tri zápasy:
BK ŠAMORÍN – FÉNIX BRATISLAVA … 0:8
BK ŠAMORÍN – DBK BRATISLAVA ‘A’ … 1:7
BK ŠAMORÍN – DBK BRATISLAVA ‘B’ … 2:6

zľava: Roland BIELČIK, Branislav BLECHA, Slávka BLAHOVÁ, Pavol PUTNOKY, Kornélia PROCHÁZKOVÁ, Roman MEIXNER, Daniela NEMČOVIČOVÁ, Radoslav HALAS

Detailné výsledky
Fotogaléria


Turnaj detí 2016/11 – pozvánka

TURNAJ PRESUNUTÝ NA STRED DECEMBRA (termín bude oznámený neskôr) !

Pozývame všetky deti na bedmintonový turnaj detí. Turnaj je otvorený všetkým – aj cudzím (tréningy nenavštevujúcim) hráčom.
Dátum: 26.11.2016 (sobota)
Čas začiatku: od 9 hod. (predpokladané trvanie do 12 hod.)
Miesto konania: Bedminton Dunajská Lužná
Ďalšie info: organizátor a tréner detí Pavol Putnoky (0915 061023)


Turnaj dospelých 2016/11 – výsledky

Turnaj dospelých, ktorý sa konal 12.11.2016 v Dunajskej Lužnej skončil nasledovnými výsledkami:

DVOJHRY: 1.Halas, 2.Blecha, 3.Bartoš, 4.Borgula J., 5.Giertl, 6.Meixner, 7.Bilic, 8.Luštík, 9.Bielčik, 10.Adamovič, 11.Kuna, 12.Nemčovičová, 13.Horváth
DVOJHRY ŽENY: 1.Nemčovičová, 2.Blahová, 3.Procházková
ŠTVORHRY: 1.Bilic+Bartoš, 2.Halas+Meixner, 3.Bielčik+Luštík
MIXY: 1.Blahová, 2.Meixner, 3.Bielčik, 4.Procházková

Dokumentácia z turnaja: Fotogaléria | Výsledky


Turnaj dospelých 2016/11 – pozvánka

Pozývame všetkých dospelých (a najlepších juniorských) hráčov na bedmintonový turnaj dospelých, ktorý bude pre reprezentantov nášho klubu v Slovenskej IV. lige zároveň kvalifikáciou pre nasadenie v jej novembrovom kole. Turnaj je otvorený všetkým – aj cudzím hráčom.
Dátum: 12.11.2016 (sobota)
Čas začiatku: mixy od 10 hod., štvorhry od 11 hod., dvojhry žien od 12 hod., hlavný dvojhrový turnaj od 13 hod.
Miesto konania: Bedminton Dunajská Lužná
Ďalšie info a prihlasovanie sa: na stránke Turnaje dospelých


Šamorínska liga 2016/10

Poradie najlepších v októbrovom kole (30 hráčov):

1.Halas, 2.Meixner, 3.Bilic, 4.Putnoky, 5.Gottgeisl, 6.-7. Luštík, Blecha, 8.-11. Bielčik, Kuna, Sýkora, Borgula st.

Vylosovanie novembrového kola (29 hráčov):

skupina A:  BILIC, LUŠTÍK, HALAS, MEIXNER, BLECHA
skupina B1: PUTNOKY, BORGULA st., BIELČIKOVÁ, KUNA, VALACHOVIČ ml.
skupina B2: BIELČIK, SÝKORA, GOTTGEISL, HRDLÍK, GIERTL
skupina C1: RUSŇÁK, TÓTH, VALACHOVIČ st., NITRIANSKY, DANIŠ
skupina C2: CSENKEY Ladislav, BORGULA ml., HORVÁTH, BOKOR, KRŠÁK
skupina C3: KULICH, GULÁŠ, VANČÍKOVÁ, CSENKEY Gabo

Zmeny v lige:

  • DANIŠ Milan … nový hráč v lige
  • JAKUB Peter ml. … odhlásil sa z ligy
  • BABNIČ Michal … odhlásil sa z lig (hráč Pezinka prihlásený omylom)


AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH:

Bratislavská štvorhrová zmiešaná liga (23 dvojíc, úrovne A,B,C):

  • dvojica HALAS + BLECHA … vyhrali skupinu B1 a postúpili na úroveň A
  • dvojica BIELČIK + LUŠTÍK … vyhrali skupinu C2 a postúpili na úroveň B
  • dvojica BILIC + BARTOŠ … vypadli z úrovne A na úroveň B

Bratislavská dvojhrová zmiešaná liga (195 hráčov, úrovne A,B,C,D,E,F):

  • BILIC Marián … vypadol z úrovne C na úroveň D
  • LUŠTÍK Rado … zostáva na úrovni D
  • KRCHNIAK Miloslav … zostáva na úrovni E
  • NEMCOVICOVA Daniela … zostáva na úrovni E
  • HRDLÍK Milan … vyhral skupinu F11 a postúpil na úroveň E

Bratislavská dvojhrová ženská liga (15 hráčok, úrovne A,B,C):

  • NEMCOVICOVA Daniela … vyhrala skupinu C1 a postúpila na úroveň B

Bratislavská dvojhrová zmiešaná pierková liga (47 hráčov, úrovne A,B,C,D):

  • BARTOŠ Dušan … zostáva na úrovni D