BKŠ turnaj juniorov


Základné informácie

Usporiadateľ: Bedmintonový klub Šamorín
Miesto konania: Dunajská Lužná
Periodicita: cca každý druhý mesiac
Termíny: 8.12.2019 , 8.2.2020, ???
Čas konania: začiatok o 9 hod. (koniec cca o 13 hod.)
Prezentácia: 20-10 minút pred začiatkom (8:40-8:50)
Občerstvenie: drobné občerstvenie (banány a horalky) zabezpečené pre účastníkov bezplatne + nápoje a jedlo ponúka bufet strediska
Právo účasti: registrovaní aj neregistrovaní juniori vo veku od 7 do 22 rokov (U11-U23) z ľubovoľného klubu alebo oddielu
Bedmintonové košíky: plastové košíky Yonex Mavis 2000 dodané usporiadateľom
Štartovné: pre hráčov trénujúcich v BK Šamorín: cena jedného hromadného tréningu / pre ostatných: 8 EUR
Spôsob platby štartovného: v hotovosti na mieste konania (hráči trénujúci v BK Šamorín to budú mať vo vyúčtovaní tréningov)
Herný systém: Švajčiarsky systém na 7 kôl (zápasy na dva sety do 15 bez nastavenia)
Vyhodnotenie: ocenení budú najlepší traja celkovo a tiež v každej vekovej kategórii (U11, U13, U15, U17 …)


Najbližší turnaj



Zoznam prihlásených

#
Prihlásenie
Hráč
Kategória
Klub / mesto

Vysvetlivky:
  – – – … nezúčastní sa (odhlásený)
   … zúčastní sa (prihlásený)
  ● kat … veková kategória (U11 / U13 / U15 / U17 / U19 / U23 / DOS)
  ● kat – X … pohlavie (M = muž/chlapec, W = žena/dievča)


Predchádzajúce turnaje

2020/02 … Fotogaléria  |  Výsledky

Celkové poradie:
1. BOŠANSKÝ Erik (2004) ……. BK Žitný ostrov
2. MANIAČEK Michal (2005) ….. BK Šamorín
3. KUNA Filip (2008) ………. BK Šamorín
3. HAJZOK Matej (2008) …….. BK Žitný ostrov
5. BIELČIKOVÁ Zuzana (2001) … BK Šamorín
6. MANIAČEK Ján (2005) …….. BK Šamorín
7. BRÁZDILOVÁ Adelka (2009) … BK Žitný ostrov
8. UJHÁZI Róbert (2004) ……. Gabčíkovo
9. NIKOLOV Aleksadar (2007) … BK Šamorín
10. ŠIMÚN Matúš (2006) …….. BK Šamorín
11. SUROVIAK Michal (2011) …. BK Šamorín
12. SÁNDOROVÁ Réka (2008) ….. BK Šamorín
Kategória U11: 1. SUROVIAK Michal
Kategória U13 dievčatá: 1. BRÁZDILOVÁ Adelka, 2. SÁNDOROVÁ Réka
Kategória U13 chlapci: 1. KUNA Filip, 2. HAJZOK Matej
Kategória U15:
1. NIKOLOV Aleksadar, 2. ŠIMÚN Matúš
Kategória U17: 1. BOŠANSKÝ Erik, 2. MANIAČEK Ján, 3. MANIAČEK Michal, 3. UJHÁZI Róbert
Kategória U23:
1. BIELČIKOVÁ Zuzana

2019/12 … Fotogaléria  |  Výsledky

Celkové poradie: 1. KUNA Filip, 2. MANIAČEK Ján, 3. MANIAČEK Michal, 4. POLÁKOVÁ Monika, 5. GARČEKOVÁ Timea, 6. PETRO Leonard, 7. ŠIMÚN Matúš, 8. PETRO Maxim, 9. SUROVIAK Michal
Kategória U11: 1. SUROVIAK Michal
Kategória U13: 1. KUNA Filip, 2. GARČEKOVÁ Timea, 3. PETRO Leonard
Kategória U15: 1. MANIAČEK Ján, 2. MANIAČEK Michal, 3. ŠIMÚN Matúš, 4. PETRO Maxim
Kategória Dospelí: 1. POLÁKOVÁ Monika


Súvisiace správy

  • SZBe turnaj GP-C U15 2021/11 17. novembra 2021

    Mládežnícki bedmintonisti z BK Šamorín sa zúčastnili na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom miestnou Bedmintonovou Akadémiou 14.11.2021 na ich „domácej pôde“ v Dunajskej Lužnej.

    Z našich hráčov v kategórii dievčat Sára ROHÁČOVÁ vyhrala pred druhou Timeou GARČEKOVOU a v kategórii chlapcov skončil Leonard PETRO na 7. mieste.

    Chlapčenskú dvojhru aj štvorhru vyhrala 11-ročná veľká Šamorínska bedmintonová nádej Matúš PUTNOKY z klubu BK Žitný ostrov Šamorín

    ✅ Konečné poradie dvojhry dievčat U15:

       1. Sára ROHÁČOVÁ   (14 r.) / BK Šamorín
       2. Timea GARČEKOVÁ (13 r.) / BK Šamorín
       3. Nina ŠMARÍKOVÁ  ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)

    ✅ Konečné poradie dvojhry chlapcov U15:

       1. Matúš PUTNOKY     (11 r.) / BK ŽO Šamorín
       2. Teodor CHVÁL      (13 r.) / BARBAR Skalica
       3. Marek ŠPAČEK      (14 r.) / BARBAR Skalica 
       4. Jakub VALACHOVIČ  (11 r.) / BARBAR Skalica
    5.-6. Matej HAJZOK      ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)
    5.-6. Filip BAUMGARTNER (12 r.) / BARBAR Skalica 
    7.-8. Leonard PETRO     (14 r.) / BK Šamorín
    7.-8. Tobias PAPP       (12 r.) / BARBAR Skalica
       9. Peter JANOTA      (14 r.) / BARBAR Skalica
      10. Ján VÍGLAŠSKÝ     (11 r.) / Spoje Bratislava

    ✅ Konečné poradie štvorhry chlapcov U15:

       1. PUTNOKY + HAJZOK    / BK ZO Šamorín
       2. CHVÁL + BAUMGARTNER / BARBAR Skalica
    3.-4. ŠPAČEK + JANOTA     / BARBAR Skalica
    3.-4. VALACHOVIČ + PAPP   / BARBAR Skalica
       5. PETRO + VÍGLAŠSKÝ   / BK Šamorín + Spoje BA

    Detailné výsledky

  • SZBe turnaj GP-C U15 2021/10 18. októbra 2021

    Mládežnícki bedmintonisti z BK Šamorín 13-ročný Filip KUNA a 14-ročný Leonard PETRO boli úspešní na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom 17.10.2021 na ich „domácej pôde“ v Dunajskej Lužnej miestnou Bedmintonovou Akadémiou.

    Obaja spolu vyhrali štvorhru a v dvojhre skončil KUNA druhý a PETRO tretí. Do zväzového rebríčka si pripíšu vo štvorhre po 39 bodov a v dvojhre 27 resp. 13 bodov.

    ✅ Konečné poradie dvojhry:

    1. Teodor CHVÁL  (12 r.) / BARBAR Skalica
    2. Filip KUNA    (13 r.) / BK Šamorín
    3. Leonard PETRO (14 r.) / BK Šamorín
    4. Tobias PAPP   (12 r.) / BARBAR Skalica
    5. Martin FILO   (13 r.) / Spoje Bratislav
    6. Teo KOCIAN    (11 r.) / Spoje Bratislava

    ✅ Konečné poradie štvorhry:

    1. KUNA + PETRO  / BK Šamorín
    2. CHVÁL + PAPP  / BARBAR Skalica
    3. FILO + KOCIAN / Spoje Bratislava

    Detailné výsledky

    Zoradení podľa výsledkov dvojhry: zľava Chvál, Kuna, Petro, Papp, Filo, Kocian
  • BKŠ Turnaj juniorov 2020/02 8. februára 2020

    Na februárovom BK Šamorín turnaji juniorov sa zúčastnilo 12 hráčov vo veku 9 – 18 rokov z klubov BK Šamorín, BK Žitný ostrov a Gabčíkovo.

    Celkové poradie:

    1. BOŠANSKÝ Erik (2004) ....... BK Žitný ostrov
    2. MANIAČEK Michal (2005) ..... BK Šamorín
    3. KUNA Filip (2008) .......... BK Šamorín
    3. HAJZOK Matej (2008) ........ BK Žitný ostrov
    5. BIELČIKOVÁ Zuzana (2001) ... BK Šamorín
    6. MANIAČEK Ján (2005) ........ BK Šamorín
    7. BRÁZDILOVÁ Adelka (2009) ... BK Žitný ostrov
    8. UJHÁZI Róbert (2004) ....... Gabčíkovo
    9. NIKOLOV Aleksadar (2007) ... BK Šamorín
    10. ŠIMÚN Matúš (2006) ........ BK Šamorín
    11. SUROVIAK Michal (2011) .... BK Šamorín
    12. SÁNDOROVÁ Réka (2008) ..... BK Šamorín 

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky

  • BKŠ Turnaj nováčikov 2019/12 8. decembra 2019

    Bedmintonový klub Šamorín dnes usporiadal prvý interný turnaj nováčikov (hráčov všetkých vekových kategórií trénujúcich v našom klube od septembra 2019).

    Turnaj mal 9 účastníkov (až na jednu výnimku všetko deti od 8 do 15 rokov) rôznych výkonnostných úrovní čomu bol prispôsobený aj hrací systém.

    Víťazom sa stal 11 ročný Filip KUNA (syn dlhoročného hráča nášho klubu).

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky

  • Úspechy našich juniorov na turnaji v Piešťanoch 8. októbra 2017

    Naši juniori sa prvý krát v tomto roku zúčastnili veľkého mládežníckeho turnaja, ktorý sa konal v nedeľu v Pieštanoch. Zverenci trénera Pavla Putnokyho prekvapili a na veľmi dobre obsadenom turnaji s približne 60 účastníkmi vybojovali jedno prvé, dve druhé miesta a ďalšie popredné umiestnenia:

    Kategória do 11 rokov s 15 účastníkmi:
    1. Diana Blahová (10 rokov)
    2. Matúš Putnoky (7 rokov)

    Kategória do 13 rokov:
    12. Erik Bošanský (12 rokov)

    Kategória do 17 rokov so 14 účastníkmi:
    2. Jakub Kašša (14 rokov)
    4. Ľubomír Valachovič (17 rokov)
    5. Tomáš Luštík (14 rokov)

    Všetkým juniorským reprezentantom klubu k úspešnému vystúpeniu gratulujeme a prajeme veľa úspechov aj do budúcna.

    Fotogaléria