Mesačný archív: apríl 2019


BKŠ Turnaj 2019/04

Výsledky aprílového turnaja (42 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. GROSIAR Ľubomír, 2. BUTAŠ Dávid, 3. BORIS Dominik, 4. BORGULA Jakub, 5. HALAS Radoslav, 6. GSCHWENG Daniel, 7. STOLÁRIK Martin, 8. GRUĽA Marek, 9. GAJDOŠ Filip, 10. LUŠTÍK Radoslav, 11. HORČIČÁK Peter, 12. BLECHA Branislav, 13. RAČÁK Radoslav, 14. RAČÁK Samuel, 15. KUNA Pavel, 16. ŠTIPÁK Adam, 17. BARTOŠ Dušan, 18. BIELČIK Roland, 19. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 20. SÝKORA Miroslav

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. BUBO (BUTAŠ Dávid + BORGULA Jakub)
2. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
4. AJŤÁCI (STOLÁRIK Martin + DO ANH Tuan)
5. MIESIČI (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
6. MODRÁCI (SOMOROVSKÝ Marek + SOM' Michaela)
7. SANKALP (KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef)
8. STREFA (CISÁR Kamil + STREHARSKI Alžbeta)
9. BODOSTAV (BODNÁR Štefan + SELECKÝ Dušan)
10. BAJKERI (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína)
11. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)
12. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
13. Forever Young (KUHN Ivan + KUHNOVÁ Eliška)
14. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Aktuálny stav IV. bedmintonovej ligy

Aktuálny stav v jednotlivých skupinách IV. ligy pred posledným 3. kolom základnej časti, ktoré rozhodne o rozdelení 24 družstiev do troch 8-členných výkonnostných skupín prelínacej časti *** :

✅ Program 3. kola v skupine BRATISLAVA (5.5.2019):
Jakarta – RSL , Jakarta – Filozof / Fénix – BPR , Fénix – Šamorín / Spoje – Šamorín , Spoje – BPR / DBK – Filozof , DBK – RSL

✅ Program 3. kola v skupine JUH (5.5.2019):
Skalica – Forza Pezinok , Skalica – Bklub Pezinok / Nitra – Malinovo B , Nitra – Malinovo C / Bánov – Malinovo C , Bánov – Malinovo D / Trnava – Bklub Pezinok , Trnava – Forza Pezinok

✅ Program 3. kola v skupine SEVER (5.5.2019):
Trenčín E – Púchov , Trenčín E – Ilava / B. Bystrica – Martin , B. Bystrica – Žilina / Trenčín D – Ilava , Trenčín D – Púchov / Piešťany – Žilina , Piešťany – Martin

*** Rozdelenie do výkonnostných skupín:
➡ V skupine o 1.-8. miesto (a dve postupové miesta do III. ligy) budú hrať prvé 3 družstvá z každej základnej skupiny okrem najhoršieho na 3.mieste
➡ V skupine o 9.-16. miesto budú hrať družstvá zo 4. a 5. miesta základných skupín spolu s najhorším na 3.mieste a najlepším na 6.mieste
➡ V skupine o 17.-24. miesto budú hrať zvyšné družstvá


Súboje s Pezinkom 2019/04

PEZINOKŠAMORÍN 76:52

V prvej časti jarného dvojstretnutia bedmintonových líg Pezinka a Šamorína zvíťazili v Pezinku domáci 76:52.

Odveta bude 1.6.2019 v Dunajskej Lužnej.

Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

HALAS Radoslav (10), BORIS Dominik (10), MEIXNER Roman (9), NEMČOVIČ Bohuš (8), GIERTL Roman (7), ŠTIPÁK Adam (4), BILIC Marián (2), LUŠTÍK Radoslav (2) 

Detailné výsledky | Fotogaléria