[Turnaje dospelých]


BKŠ Turnaj 2019/10

Októbrového turnaja BK Šamorín sa zúčastnilo 17 účastníkov, ktorí hrali len dvojhru kedže štvorhra sa pre malý počet prihlásených dvojíc nehrala.

Absolútnym víťazom sa stal jediný junior v súťaži – 16 ročný Jakub Borgula, ktorý síce získal rovnaký počet bodov ako druhý Ľubo Grosiar ale vzájomný zápas vyhral Jakub 2:0.

Vo vyhodnotení veľmi vyrovnanej súťaže boli udelené 2 zlaté, 1 strieborná a 6 bronzových medailí.

Poradie v dvojhre:

1. BORGULA Jakub (U17), 1. GROSIAR Ľubomír,  2. MEIXNER Roman, 3. GAJDOŠ Filip, 3. GSCHWENG Daniel, 3. STOLÁRIK Martin, 3. RAČÁK Radoslav, 3. TOKOŠ Juraj, 3. ŠTIPÁK Adam, 10. HORČIČÁK Peter, 11. TÁBORSKÝ Ladislav, 12. POPLUHÁR Dominik, 13. LUŠTÍK Radoslav, 14. KUNA Pavel, 15. SLANČÍK Fabián, 16. BIELČIK Roland, 17. KOTLEBA Boris

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA


BKŠ Turnaj 2019/09

Výsledky septembrového turnaja (23 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. BUTAŠ David, 2. GAJDOŠ Filip, 3. BORGULA Jakub, 4. KOTLEBA Boris, 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. VRABEC Ján, 7. KUNA Pavel, 8. POPLUHÁR Dominik  

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. BUTAŠ David + BORGULA Jakub
2. KOTLEBA Boris + FAŠUNG Tomáš
3. KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Mima
4. MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia 
5. KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef
6. HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína
7. HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka
8. BILIC Marián + ŠTIPÁK Adam
9. BIELČIK Roland + STREHARSKI Alžbeta 

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Výsledky


BKŠ Turnaj 2019/06

Výsledky júnového turnaja (26 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. HALAS Radoslav, 2. GAJDOŠ Filip, 2. BORGULA Jakub, 3. JELLUŠ Matej, 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. DANEK Radoslav, 7. ŠTIPÁK Adam, 8. RAČÁK Radoslav, 9. KUNA Pavel, 10. TÁBORSKÝ Ladislav, 11. BIELČIK Roland 

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef
2. SOMOROVSKÝ Marek + KRIŽANOVÁ Antónia
3. HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína
3. HORČIČÁK Peter + GAŠPÁRKOVÁ Katarína
3. MIŠÍK Ján + KRIŽAN Martin
6. HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka
7. BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina
7. BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam
9. MIZNER Peter + HEGYI Juraj 

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2019/05

Výsledky májového turnaja (32 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. KIČIN Milan, 2. BORGULA Jakub, 3. GSCHWENG Daniel, 3. HALAS Radoslav, 5. GAJDOŠ Filip, 6. MEIXNER Roman, 7. MÓDER Ladislav, 8. MIKULÁŠOVÁ Miriam, 9. DANEK Radoslav, 10. KUNA Pavel, 11. TOKOŠ Juraj, 12. LUŠTÍK Radoslav, 13. RAČÁK Rastislav, 14. TÁBORSKÝ Ladislav, 15. RAČÁK Radoslav, 16. SÝKORA Miroslav, 17. BIELČIK Roland

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
2. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. SANKALP (KUMAR Kundan + KOSIK Marian)
5. VUPRO (VUONG Simon + PROCHÁZKOVÁ Nela)
6. MIESIČI (KRIŽAN Martin + BALÁŽOVÁ Katarína)
7. GETO (GSCHWENG Daniel + TOKOŠ Juraj)
8. Black Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
9. ROŠT (BIELČIK Roland + BODNÁR Štefan)
10. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2019/04

Výsledky aprílového turnaja (42 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. GROSIAR Ľubomír, 2. BUTAŠ Dávid, 3. BORIS Dominik, 4. BORGULA Jakub, 5. HALAS Radoslav, 6. GSCHWENG Daniel, 7. STOLÁRIK Martin, 8. GRUĽA Marek, 9. GAJDOŠ Filip, 10. LUŠTÍK Radoslav, 11. HORČIČÁK Peter, 12. BLECHA Branislav, 13. RAČÁK Radoslav, 14. RAČÁK Samuel, 15. KUNA Pavel, 16. ŠTIPÁK Adam, 17. BARTOŠ Dušan, 18. BIELČIK Roland, 19. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 20. SÝKORA Miroslav

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. BUBO (BUTAŠ Dávid + BORGULA Jakub)
2. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
4. AJŤÁCI (STOLÁRIK Martin + DO ANH Tuan)
5. MIESIČI (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
6. MODRÁCI (SOMOROVSKÝ Marek + SOM' Michaela)
7. SANKALP (KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef)
8. STREFA (CISÁR Kamil + STREHARSKI Alžbeta)
9. BODOSTAV (BODNÁR Štefan + SELECKÝ Dušan)
10. BAJKERI (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína)
11. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)
12. ROPÁCI (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
13. Forever Young (KUHN Ivan + KUHNOVÁ Eliška)
14. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2019/03

Výsledky marcového turnaja (39 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1.-2. HALAS Radoslav, 1.-2. GROSIAR Ľubomír, 3. ŠMIDOVIČ Marek, 3. FAŠUNG Tomáš, 3. DANEK Radoslav, 3. GAJDOŠ Filip, 3. MEIXNER Roman, 3. GRUĽA Marek, 9. TOKOŠ Juraj, 10. KUMAR Kundan, 11. MINÁRIK Patrik, 12. ŠTIPÁK Adam, 13. GSCHWENG Daniel, 14. RAČÁK Samuel, 15. RAČÁK Radoslav, 16. LUŠTÍK Radoslav, 17. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 18. STREHARSKI Viktor, 19. NEMČOVIČ Bohuš, 20. STREHARSKI Alžbeta, 21. KOTLEBA Boris, 22. KUNA Pavel, 23. SÝKORA Miroslav, 24. BIELČIK Roland 

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. MAJKAT (LÁZNIK Martin + SURMÍKOVÁ Katarína)
2. STREFA (STREHARSKI Viktor + FAŠUNG Tomáš)
3. Bedmintonland (SCHÖN Martin + KURUCOVÁ Lucia)
4. GETO (TOKOŠ Juraj + GSCHWENG Daniel)
5. Forever Young (BILIC Marián + LUŠTÍK Radoslav)
6. Jakarta (KOTLEBA Boris + KUMAR Kundan)
7. A bum ho TAM! (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)
8. Malinovo (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
9. Slávici (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
10. Pirane (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
11. ROLADA (BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam)
12. Modráci (SOMOROVSKÝ Marek + STREHARSKI Alžbeta)
13. TUPRO (TUČÁNI František + PROCHÁZKOVÁ Nela)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2019/02

Výsledky februárového turnaja (42 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. LÁZNIK Martin, 2. BORIS Dominik, 2. GAJDOŠ Filip, 3. BARTOŠ Dušan, 3. MÓDER Ladislav, 6. ŠMIDOVIČ Marek, 7. KOVÁČ Dávid, 8. DANEK Radoslav, 9. HORČIČÁK Peter, 10. TOKOŠ Juraj, 11. RAČÁK Radoslav, 12. DUBEK Ján, 13. JELLUŠ Matej, 14. SÝKORA Miroslav, 15. GRUĽA Marek, 16. KUNA Pavel, 17. RAČÁK Rastislav, 18. TÁBORSKÝ Ladislav, 19. RAČÁK Samuel, 20. VRABEC Ján, 21. BIELČIK Roland, 22. KRCHNIAK Miloslav

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
2. Bajkeri (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína)
3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. Pirane (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
5. Miesiči (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
6. BIVAK (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
7. BODOSTAV (BODNÁR Štefan + DUBAIOVÁ Nikoleta)
8. Itera (JELLUŠ Matej + KOŠÚTOVÁ Andrea)
9. TUPRO (TUČÁNI František + PROCHÁZKOVÁ Nala)
10. BINEC (BIELČIK Roland + NEMČOVIČ Bohuš)
11. TUTUR (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2019/01

Výsledky januárového turnaja (46 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. GROSIAR Ľubomír, 2. LÁZNIK Martin, 3. HORČIČÁK Peter, 4. BORGULA Jakub, 5. BARTOŠ Dušan, 6. KOVÁČ Dávid, 7. GSCHWENG Daniel, 8. GAJDOŠ Filip, 9. HALAS Radoslav, 10. MIKULÁŠOVÁ Miriam, 11. MEIXNER Roman, 12. TOKOŠ Juraj, 13. DANEK Radoslav, 14. MÓDER Ladislav, 15. NEMČOVIČOVÁ Daniela, 16. TÁBORSKÝ Ladislav, 17. FAŠUNG Tomaš, 18. VRÁBEL Peter, 19. LUŠTÍK Radoslav, 20. SÝKORA Miroslav, 21. VRABEC Ján, 22. KUNA Pavel, 23. LUŠTÍK Tomáš, 24. BIELČIK Roland, 25. UDVARNOCKÝ Lukáš, 26. STREHARSKI Viktor, 27. STREHARSKI Alžbeta

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. STREFA (STREHARSKI Viktor + FAŠUNG Tomaš)
2. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
3. HANEM (HALAS Radoslav + NEMČOVIČOVÁ Daniela)
4. Modráci (SOMOROVSKÝ Marek + SOMOROVSKÁ Michaela)
5. Pirane (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
6. Jakarta (DO ANH Tuan + KOTLEBA Boris)
7. HOŠA (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
8. GABO (GAJDOŠ Filip + BODNÁR Štefan)
9. Miesiči (KRIŽAN Martin + BIELČIK Roland)
10. FEKIŠOVCE (VRAŽDA Lukáš + STREHARSKI Alžbeta)
11. Forever Young (KUHN Ivan + KUHNOVÁ Eliška)
12. BIVAK (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina)
13. MOTTA (MAGÁT Miroslav + OTTA Juraj)
14. TUPRO (TUČÁNI František + PROCHÁZKOVÁ Nela)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


BKŠ Turnaj 2018/12

Výsledky decembrového turnaja BK Šamorín (37 účastníkov):

ZMIEŠANÁ DVOJHRA: 1.Nemčovič, 2.Borgula J., 3.Meixner, Boris, 5.Danek, 6.Bartoš, 7.Jelluš, 8.Zehnálek, 9.Gajdoš, 10.Borgula R., 11.Luštík R., 12.Račák Rado, 13.Štipák A., 14.Sýkora, 15.Nemčovičová, 16.Krčka, 17.Bilic, 18.Luštík T., 19.Adamovič, 20.Račák Rast., 21.Bielčik, 22.Košutová, 23.Kotleba
MIX: 1.Halas+Blahová, 2.Somorovský+Šabíková, Križan+Szalayová, 3.Mišík+Križanová, 4.Vuong+Procházková, 5.Kotleba+Ďurčatová, 6.Jelluš+Košutová, Kuhn+Kuhnová, 7.Bielčik+Nemčovičová
ŠTVORHRA MUŽI: 1.Halas+Jelluš, 2.Mišík+Križan, 3.Somorovský+Kuhn, 4.Kotleba+Do-Anh, 5.Vuong+Štipák
ŠTVORHRA ŽENY: 1.Ďurčatová+Kuhnová, Križanová+Szalayová, 2.Blahová+Nemčovičová

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/11

Výsledky novembrového turnaja BK Šamorín (29 účastníkov):

ZMIEŠANÁ DVOJHRA: 1.Butaš, 2.Zehnálek, 3.Šmidovič, 4.Stolárik, 5.Danek, 6.Gajdoš, 7.Tokoš, 8.Halas, 9.Borgula, 10.Streharski S., 11.Čech, 12.Luštík R., 13.Štipák A., 14.Gruľa, 15.Kvaššay, 16.Haldová, 17.Sýkora, 18.Štipák K., 19.Putnoky, 20.Vrabec, 21.Bielčik, 22.Meixner, 23.Kuna, 24.Streharski V., 25.Nemčovičová, 26.Krchniak, 27.Streharski A., 28.Gyorog, 29.Rosemeier

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/10

Výsledky októbrového turnaja BK Šamorín (38 účastníkov):

ZMIEŠANÁ DVOJHRA: 1.Butaš, 2.Šmidovič, 3.Zehnálek, Gschweng, Nemčovič, Borgula, 7.Jelluš, 8.Haldová, 9.Streharski V., 10.Kvaššay, 11.Halas, 12.Gajdoš, 13.Blecha, 14.Štipák, 15.Čech, 16.Nemčovičová, 17.Krchniak, 18.Kuna, 19.Vrabec, 20.Bielčik, Streharska A., 22.Gruľa, 23.Valachovič, 24.Procházka, 25.Adamovič, 26.Košutová
MIX: 1.Butaš+Ďurčatová, 2.Halas+Blahová, 3.Kališ+Mikulášová, 4.-6. Vuong+Procházková, Bilic+Streharska, Streharski+Haldová, 7.Kuhn+Kuhnová, 8.Julluš+Košutová, 9.Tučáni+Minarčíková, 10.Bielčik+Bielčiková
ŠTVORHRA MUŽI: 1.Butaš+Streharski, 2.Halas+Jelluš, 3.Kališ+Bilic, 4.Vuong+Štipák, 5.Kuhn+Tučáni
ŠTVORHRA ŽENY: 1.Mikulášová+Haldová, 2.Ďurčatová+Kuhnová, 3.Streharska+Minarčíková, 4.Procházková+Kušutová

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/09

Výsledky septembrového turnaja BK Šamorín (25 účastníkov):

ZMIEŠANÁ DVOJHRA: 1.Grosiar, 2.Butaš, 3.Meixner, 4.Boris, 5.Borgula J., 6.Gajdoš, 7.Danek, 8.Gshweng, 9.Halas, 10.Nemčovič, 11.Gruľa, 12.Kvaššay, 13.Kiss, 14.Kuna, 15.Mónosi, 16.Luštík R., 17.Putnoky, 18.Račák Rast., 19.Bielčik, 20.Račák S., 21.Nemčovičová, 22.Luštík T., 23.Račák Rado, 24.Mokoš, 25.Bošanský

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/06

Výsledky júnového turnaja BK Šamorín (31 účastníkov):

DVOJHRA: 1.Šmidovič, 2.Halas, 2.Meixner, 4.Kališ, 5.Borgula J., 6.Bilic, 7.Gschweng, 8.Kuna, 9.Gajdoš, 10.Blecha, 11.Jelluš, 12.Luštík R., 13.Nemčovičová, 14.Sýkora, 15.Bielčik, 16.Mikulášová, 17.Adamovič
MIX: 1.Kališ+Mikulášová, 2.Halas+Blahová, 3.Roďom+Streharska A., 4.Somorovský+Vančíková, 5.Jelluš+Nemčovičová, 6.Bodnár+Kurucová, 7.Kuhn+Kuhnová, 8.Tučáni+Procházková, 9.Bielčik+Bielčiková, 10.Turnovec+Turnovcová
ŠTVORHRA MUŽI: 1.Kališ+Somorovský, 2.Halas+Jelluš, 3.Roďom+Tučáni, 4.Kuhn+Bodnár
ŠTVORHRA ŽENY: 1.Streharska A.+Kuhnová, 2.Blahová+Procházková, 3.Kurucová+Mikulášová, 4.Vančíková+Bielčiková

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/05 – výsledky

Výsledky májového turnaja BK Šamorín (27 účastníkov):

DVOJHRA: 1.Halas, 2.Zehnálek, 3.Gschweng, 4.Čech, 5.Putnoky, 6.Borgula, 7.Meixner, 8.Bilic, 9.Luštík R., 10.Jelluš, 11.Račák R., 12.Bartoš, 13.Vrabec, 14.Blecha, 15.Luštík T., 16.Štipák A., 17.Kuna, 18.Bielčik, 19.Račák S., 20.Táborský, 21.Sýkora, 22.Streharska, 23.Rozman
MIX: 1.Halas+Blahová, 2.Vuong+Procházková, 3.Kuna+Streharska, 4.Bielčik+Bielčiková
ŠTVORHRA MUŽI: 1.Putnoky+Bilic, 2.Bielčik+Vuong, 3.Halas+Kuna
ŠTVORHRA ŽENY: 1.Blahová+Procházková, 2.Streharska+Bielčiková

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria


BKŠ Turnaj 2018/04 – výsledky

Výsledky aprílového turnaja BK Šamorín (34 účastníkov):

DVOJHRA: 1.Grosiar, 2.Garaj, 3.Halas a Meixner, 5.Jelluš, 6.Zehnálek, 7.Čech, 8.Luštík T., 9.Nemčovičová, 10.Kvaššay, 11.Gschweng, 12.Gruľa, 13.Vrabec, 14.Štipák A, 15.Račák S., 16.Račák R., 17.Sýkora, 18.Borgula J., 19.Streharska A., 20.Bielčik, 21.Minárik
MIX: 1.Halas+Blahová, 2.Kuna+Streharska A., 3.Kuhn+Kuhnová, 4,-5.Putnoky+Nemčovičová, 4,-5.Vančík+Vančíková, 6.Bodnár+Kurucová, 7.Bielčik+Procházková, 8.Turnovec+Turnovcová
ŠTVORHRA MUŽI: 1.Putnoky+Kuhn, 2.Halas+Bielčik, 3.Bodnár+Turnovec, 4.Bilic+Kuna
ŠTVORHRA ŽENY: 1.Blahová+Procházková, 2.Nemčovičová+Kuhnová, 3.Streharska+Turnovcová, 4.Vančíková+Kurucová

Účastníci  |  Detailné výsledky  |  Kompletná fotogaléria