Mesačný archív: máj 2019


BKŠ Turnaj 2019/05

Výsledky májového turnaja (32 účastníkov):

Zmiešaná DVOJHRA:

1. KIČIN Milan, 2. BORGULA Jakub, 3. GSCHWENG Daniel, 3. HALAS Radoslav, 5. GAJDOŠ Filip, 6. MEIXNER Roman, 7. MÓDER Ladislav, 8. MIKULÁŠOVÁ Miriam, 9. DANEK Radoslav, 10. KUNA Pavel, 11. TOKOŠ Juraj, 12. LUŠTÍK Radoslav, 13. RAČÁK Rastislav, 14. TÁBORSKÝ Ladislav, 15. RAČÁK Radoslav, 16. SÝKORA Miroslav, 17. BIELČIK Roland

Zmiešaná ŠTVORHRA:

1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Miriam)
2. PIRANE (MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia)
3. SLÁVICI (HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka)
3. SANKALP (KUMAR Kundan + KOSIK Marian)
5. VUPRO (VUONG Simon + PROCHÁZKOVÁ Nela)
6. MIESIČI (KRIŽAN Martin + BALÁŽOVÁ Katarína)
7. GETO (GSCHWENG Daniel + TOKOŠ Juraj)
8. Black Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
9. ROŠT (BIELČIK Roland + BODNÁR Štefan)
10. Bum ho tam (VRAŽDA Lukáš + FERENCOVÁ Jana)

Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA


Ukončenie základnej časti IV. ligy

Zápasy posledného (3.) kola ukončili boje v základných skupinách a určili rozmiestnenie družstiev v skupinách prelínacej časti ligy.

➡ VÝSLEDKY 3. KOLA:

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑩𝑹𝑨𝑻𝑰𝑺𝑳𝑨𝑽𝑨:
JAKARTA – RSL 4:4, Filozof 6:2
FÉNIX – BPR 4:4, Šamorín 5:3
SPOJE – Šamorín 4:4, BPR 3:5
ŠAMORÍN – Spoje 4:4, Fénix 3:5
BPR – Fénix 4:4, Spoje 5:3
RSL – Jakarta 4:4, DBK 4:4
FILOZOF – DBK 4:4, Jakarta 2:6
DBK – Filozof 4:4, RSL 4:4

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑱𝑼𝑯:
SKALICA – Fa Pezinok 7:1, BK Pezinok 8:0
NITRA – Malinovo B 6:2, Malinovo C 7:1
BÁNOV – Malinovo C 8:0, Malinovo B 6:2
TRNAVA – BK Pezinok 8:0, Fa Pezinok 4:4
MALINOVO B – Nitra 2:6, Bánov 2:6
FA PEZINOK – Skalica 1:7, Trnava 4:4
MALINOVO C – Bánov 0:8, Nitra 1:7
BK PEZINOK – Trnava 0:8, Skalica 0:8

✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑺𝑬𝑽𝑬𝑹:
TRENČÍN E – Púchov 6:2, Ilava 8:0
B. BYSTRICA – Martin 6:2, Žilina 6:2
PÚCHOV – Trenčín E 2:6, Trenčín D 7:1
ŽILINA – Piešťany 6:2, B. Bystrica 2:6
TRENČÍN D – Ilava 4:4, Púchov 1:7
MARTIN – B. Bystrica 2:6, Piešťany 6:2
ILAVA – Trenčín D 4:4, Trenčín E 0:8
PIEŠŤANY – Žilina 2:6, Martin 2:6

➡ ZLOŽENIE SKUPÍN PRELÍNACEJ ČASTI:

✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏.-𝟖. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Jakarta, Fénix, Skalica, Nitra, Bánov, Trenčín E, B. Bystrica, Púchov
✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟗.-𝟏𝟔. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Spoje, Šamorín, BPR, RSL, Trnava, Malinovo B, Žilina, Trenčín D
✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏𝟕.-𝟐𝟒. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
Filozof, DBK, Fa Pezinok, Malinovo C, BK Pezinok, Martin, Ilava, Piešťany

◉ 𝑷𝒐𝒛𝒏𝒂́𝒎𝒌𝒂: Všetky údaje a tabuľka sú neoficiálne !