Turnaje


BKŠ turnaj dospelých

BKŠ turnaj detí a nováčikov


Súvisiace správy

  • BKŠ Turnaj 2020/03 1. marca 2020

    Marcového turnaja sa zúčastnilo 47 účastníkov (16 párov vo štvorhre a 17 hráčov v dvojhre).

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj juniorov 2020/02 8. februára 2020

    Na februárovom BK Šamorín turnaji juniorov sa zúčastnilo 12 hráčov vo veku 9 – 18 rokov z klubov BK Šamorín, BK Žitný ostrov a Gabčíkovo.

    Celkové poradie:

    1. BOŠANSKÝ Erik (2004) ....... BK Žitný ostrov
    2. MANIAČEK Michal (2005) ..... BK Šamorín
    3. KUNA Filip (2008) .......... BK Šamorín
    3. HAJZOK Matej (2008) ........ BK Žitný ostrov
    5. BIELČIKOVÁ Zuzana (2001) ... BK Šamorín
    6. MANIAČEK Ján (2005) ........ BK Šamorín
    7. BRÁZDILOVÁ Adelka (2009) ... BK Žitný ostrov
    8. UJHÁZI Róbert (2004) ....... Gabčíkovo
    9. NIKOLOV Aleksadar (2007) ... BK Šamorín
    10. ŠIMÚN Matúš (2006) ........ BK Šamorín
    11. SUROVIAK Michal (2011) .... BK Šamorín
    12. SÁNDOROVÁ Réka (2008) ..... BK Šamorín 

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky

  • BKŠ Turnaj 2020/02 1. februára 2020

    Výsledky februárového turnaja (34 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. BORGULA Jakub, 2. NEUMAN Marek, 3. GAJDOŠ Filip, 4. RAČÁK Radoslav, 5. LÁZNIK Martin, 6. DANEK Radoslav, 7. MÓDER Ladislav, 8. RAČÁK Rastislav, 9. GRUĽA Marek, 10. POPLUHÁR Dominik, 11. VRABEC Ján, 12. DROPPA Matúš, 13. KUNA Pavel, 14. BIELČIK Roland, 15. TÁBORSKÝ Ladislav, 16. BALOGH Ľudovít, 17. CABADAJ Tomáš, 18. TARASSEKOVÁ Renáta

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. Dobrý ročník (NEUMAN Marek + TARASSEKOVÁ Renáta), 2. Black-Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka), 3. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy), 5. VICTOR (VRAŽDA Lukáš + SOKOLOVÁ Michaela), 6. Snake shot (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 7. Krčmárovci (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbara), 8. BB (BIELČIK Roland + BALOGH Ľudovít), 9. Anjelské čertice (BENEŠOVÁ Andrea + SZIEGLOVÁ Barbora), 10. Búchači (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia) 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj 2020/01 11. januára 2020

    Výsledky januárového turnaja (31 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. GROSIAR Ľubomír, 2. BORIS Dominik, GAJDOŠ Filip, 3. BORGULA Jakub, KIČÍN Milan, KUNA Pavel, POPLUHÁR Dominik, 8. GSCHWENG Daniel, 9. DROPPA Matúš, 10. DANEK Radoslav, 11. LUŠTÍK Radoslav, 12. SÝKORA Miroslav, 13. TÁBORSKÝ Ladislav, 14. STRAKA Tomáš, 15. BIELČIK Roland 

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + PIEŠŤANSKÁ Broňa), 2. M&M (KIČÍN Milan + GAJDOŠECHOVÁ Mária), 3. Strefa (STREHARSKI Viktor + DO ANH Tuan), 4. Bajkeri (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína), 5. Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy), 6. Hotshots (SOMOROVSKÝ Marek + FERENCOVÁ Jana), 7. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 8. Búchači (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 9. Ferero (BIELČIK Roland + TUČÁNI František) 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj 2019/12 14. decembra 2019

    Výsledky decembrového turnaja (12 účastníkov – hrala sa len dvojhra):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. GROSIAR Ľubomír, 2. HORČIČÁK Peter, 3. DANEK Radoslav, 4. SÝKORA Miroslav, 5. GRUĽA Marek, 6. LUŠTÍK Radoslav, 7. RAČÁK Rastislav, 8. VRABEC Ján, 9. RAČÁK Samuel, 10. RAČÁK Radoslav, 11. BILIC Marián, 12. BIELČIK Roland

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Výsledky

  • BKŠ Turnaj nováčikov 2019/12 8. decembra 2019

    Bedmintonový klub Šamorín dnes usporiadal prvý interný turnaj nováčikov (hráčov všetkých vekových kategórií trénujúcich v našom klube od septembra 2019).

    Turnaj mal 9 účastníkov (až na jednu výnimku všetko deti od 8 do 15 rokov) rôznych výkonnostných úrovní čomu bol prispôsobený aj hrací systém.

    Víťazom sa stal 11 ročný Filip KUNA (syn dlhoročného hráča nášho klubu).

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky

  • BKŠ Turnaj 2019/11 9. novembra 2019

    Výsledky novembrového turnaja (32 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. BUTAŠ David, 2. ŠMIDOVIČ Marek, 3. HALAS Radoslav, 4. TOKOŠ Juraj, 5. STOLÁRIK Martin, 6. GSCHWENG Daniel, 7. MÓDER Ladislav, 8. ŠTIPÁK Adam, 9. KUNA Pavel, 10. SÝKORA Miroslav, 11. RAČÁK Samuel, 12. VRABEC Ján, 13. BIELČIK Roland, 14. ŠTIPÁK Krištof, 15. POPLUHÁR Dominik, 16. RAČÁK Radoslav, 17. GRUĽA Marek

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. Forza Team (ONDROVIČ Tomáš + BUTAŠ Dávid)
    2. HAPRO (HALAS Radoslav + PROCHÁZKOVÁ Nela)
    3. Miesiči (KRIŽAN Martin + SALAYOVÁ Janka)
    4. ROSI (BIELČIK Roland + VUONG Simon)
    5. Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy)
    6. Forever Young (KUHN Ivan + BILIC Marián)
    7. Black-Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka)
    8. Štipos (ŠTIPÁK Adam + ŠTIPÁK Krištof)
    9. Krčmárovci (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Bára)
    10. Ferovci (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana)

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

    https://photos.app.goo.gl/pJCiNoSzYX7j4sz99

    https://photos.app.goo.gl/72ASDaPvpMMskJYZA

    https://photos.app.goo.gl/CmVWR5Lqg9hGtBpKA

  • BKŠ Turnaj 2019/10 6. októbra 2019

    Októbrového turnaja BK Šamorín sa zúčastnilo 17 účastníkov, ktorí hrali len dvojhru kedže štvorhra sa pre malý počet prihlásených dvojíc nehrala.

    Absolútnym víťazom sa stal jediný junior v súťaži – 16 ročný Jakub Borgula, ktorý síce získal rovnaký počet bodov ako druhý Ľubo Grosiar ale vzájomný zápas vyhral Jakub 2:0.

    Vo vyhodnotení veľmi vyrovnanej súťaže boli udelené 2 zlaté, 1 strieborná a 6 bronzových medailí.

    Poradie v dvojhre:

    1. BORGULA Jakub (U17), 1. GROSIAR Ľubomír,  2. MEIXNER Roman, 3. GAJDOŠ Filip, 3. GSCHWENG Daniel, 3. STOLÁRIK Martin, 3. RAČÁK Radoslav, 3. TOKOŠ Juraj, 3. ŠTIPÁK Adam, 10. HORČIČÁK Peter, 11. TÁBORSKÝ Ladislav, 12. POPLUHÁR Dominik, 13. LUŠTÍK Radoslav, 14. KUNA Pavel, 15. SLANČÍK Fabián, 16. BIELČIK Roland, 17. KOTLEBA Boris

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA

    https://photos.app.goo.gl/U1VEqGUT8ETk7GH66

    https://photos.app.goo.gl/CtTJN3gYwTPsq3pv6

  • BKŠ Turnaj 2019/09 14. septembra 2019

    Výsledky septembrového turnaja (23 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. BUTAŠ David, 2. GAJDOŠ Filip, 3. BORGULA Jakub, 4. KOTLEBA Boris, 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. VRABEC Ján, 7. KUNA Pavel, 8. POPLUHÁR Dominik  

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. BUTAŠ David + BORGULA Jakub
    2. KOTLEBA Boris + FAŠUNG Tomáš
    3. KALIŠ Marek + MIKULÁŠOVÁ Mima
    4. MIŠÍK Ján + KRIŽANOVÁ Antónia 
    5. KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef
    6. HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína
    7. HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka
    8. BILIC Marián + ŠTIPÁK Adam
    9. BIELČIK Roland + STREHARSKI Alžbeta 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Výsledky

    https://photos.app.goo.gl/7eTQzQJoNxxAabeP9

    https://photos.app.goo.gl/jNQTcpeZV8qNLxHB7

  • BKŠ Turnaj 2019/06 22. júna 2019

    Výsledky júnového turnaja (26 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. HALAS Radoslav, 2. GAJDOŠ Filip, 2. BORGULA Jakub, 3. JELLUŠ Matej, 5. LUŠTÍK Radoslav, 6. DANEK Radoslav, 7. ŠTIPÁK Adam, 8. RAČÁK Radoslav, 9. KUNA Pavel, 10. TÁBORSKÝ Ladislav, 11. BIELČIK Roland 

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. KUMAR Kundan + MOZOLA Jozef
    2. SOMOROVSKÝ Marek + KRIŽANOVÁ Antónia
    3. HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína
    3. HORČIČÁK Peter + GAŠPÁRKOVÁ Katarína
    3. MIŠÍK Ján + KRIŽAN Martin
    6. HALAS Radoslav + BLAHOVÁ Slávka
    7. BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina
    7. BIELČIK Roland + ŠTIPÁK Adam
    9. MIZNER Peter + HEGYI Juraj 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

    https://photos.app.goo.gl/8ZYziRsTzLBs56UF7

    https://photos.app.goo.gl/EX7QEn4RejcaXHkT7