Turnaje


BKŠ turnaj dospelých

BKŠ turnaj detí a nováčikov


Súvisiace správy

  • SZBe turnaj GP-C U15 2021/11 17. novembra 2021

    Mládežnícki bedmintonisti z BK Šamorín sa zúčastnili na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom miestnou Bedmintonovou Akadémiou 14.11.2021 na ich „domácej pôde“ v Dunajskej Lužnej.

    Z našich hráčov v kategórii dievčat Sára ROHÁČOVÁ vyhrala pred druhou Timeou GARČEKOVOU a v kategórii chlapcov skončil Leonard PETRO na 7. mieste.

    Chlapčenskú dvojhru aj štvorhru vyhrala 11-ročná veľká Šamorínska bedmintonová nádej Matúš PUTNOKY z klubu BK Žitný ostrov Šamorín

    ✅ Konečné poradie dvojhry dievčat U15:

       1. Sára ROHÁČOVÁ   (14 r.) / BK Šamorín
       2. Timea GARČEKOVÁ (13 r.) / BK Šamorín
       3. Nina ŠMARÍKOVÁ  ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)

    ✅ Konečné poradie dvojhry chlapcov U15:

       1. Matúš PUTNOKY     (11 r.) / BK ŽO Šamorín
       2. Teodor CHVÁL      (13 r.) / BARBAR Skalica
       3. Marek ŠPAČEK      (14 r.) / BARBAR Skalica 
       4. Jakub VALACHOVIČ  (11 r.) / BARBAR Skalica
    5.-6. Matej HAJZOK      ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)
    5.-6. Filip BAUMGARTNER (12 r.) / BARBAR Skalica 
    7.-8. Leonard PETRO     (14 r.) / BK Šamorín
    7.-8. Tobias PAPP       (12 r.) / BARBAR Skalica
       9. Peter JANOTA      (14 r.) / BARBAR Skalica
      10. Ján VÍGLAŠSKÝ     (11 r.) / Spoje Bratislava

    ✅ Konečné poradie štvorhry chlapcov U15:

       1. PUTNOKY + HAJZOK    / BK ZO Šamorín
       2. CHVÁL + BAUMGARTNER / BARBAR Skalica
    3.-4. ŠPAČEK + JANOTA     / BARBAR Skalica
    3.-4. VALACHOVIČ + PAPP   / BARBAR Skalica
       5. PETRO + VÍGLAŠSKÝ   / BK Šamorín + Spoje BA

    Detailné výsledky

  • Jakub Borgula vyhral ďalšie kolo „Našej ligy“ 15. novembra 2021

    Jakub Borgula (18-ročný hráč BK Šamorín) cez uplynulý víkend vyhral novembrové kolo súťaže „Naša Liga“ a zopakoval tak svoje víťazstvo z októbrového kola.

    Aktuálne kolo vyhral v konkurencii 25 hráčov s relatívne veľkým náskokom (navyše v celkovom poradí žolíkom zvýrazneným dvojnásobne) vďaka čomu sa prepracoval na čelo celkového poradia a do finálového decembrového kola nastúpi s pohodlným náskokom.

    Klub BK Šamorín mal v novembrovom (rovnako ako v októbrovom) kole v prvej desiatke aj ďalšieho hráča – tentoraz Rada Halasa na 9. mieste.

    Výsledky novembrového kola

    Priebežný stav celkového poradia tohtoročnej sezóny

  • Hráči z BK Šamorín ovládli októbrovú Našu Ligu 21. októbra 2021

    Na októbrovom vydaní (konalo sa 16.10.) dvojhrového bedmintonového turnaja NAŠA LIGA organizovanom každomesačne na dvorcoch Slavia STU Bratislava sa darilo singlistom z nášho klubu BK Šamorín, keď náš 18-ročný mladík Jakub BORGULA vyhral pred klubovou jednotkou Ľubom GROSIAROM.

    Výsledky dvojhrovej časti turnaja (22 hráčov):

    ✅ 1. Jakub BORGULA (BK Šamorín) … 31 bodov

    ✅ 2. Ľubomír GROSIAR (BK Šamorín) … 27 bodov

    ✅ 3. Barbora VRŠKOVÁ (Spoje BA) … 26 bodov

    Kompletné výsledky turnaja

  • SZBe turnaj GP-C U15 2021/10 18. októbra 2021

    Mládežnícki bedmintonisti z BK Šamorín 13-ročný Filip KUNA a 14-ročný Leonard PETRO boli úspešní na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom 17.10.2021 na ich „domácej pôde“ v Dunajskej Lužnej miestnou Bedmintonovou Akadémiou.

    Obaja spolu vyhrali štvorhru a v dvojhre skončil KUNA druhý a PETRO tretí. Do zväzového rebríčka si pripíšu vo štvorhre po 39 bodov a v dvojhre 27 resp. 13 bodov.

    ✅ Konečné poradie dvojhry:

    1. Teodor CHVÁL  (12 r.) / BARBAR Skalica
    2. Filip KUNA    (13 r.) / BK Šamorín
    3. Leonard PETRO (14 r.) / BK Šamorín
    4. Tobias PAPP   (12 r.) / BARBAR Skalica
    5. Martin FILO   (13 r.) / Spoje Bratislav
    6. Teo KOCIAN    (11 r.) / Spoje Bratislava

    ✅ Konečné poradie štvorhry:

    1. KUNA + PETRO  / BK Šamorín
    2. CHVÁL + PAPP  / BARBAR Skalica
    3. FILO + KOCIAN / Spoje Bratislava

    Detailné výsledky

    Zoradení podľa výsledkov dvojhry: zľava Chvál, Kuna, Petro, Papp, Filo, Kocian
  • BKŠ Turnaj 2020/03 1. marca 2020

    Marcového turnaja sa zúčastnilo 47 účastníkov (16 párov vo štvorhre a 17 hráčov v dvojhre).

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj juniorov 2020/02 8. februára 2020

    Na februárovom BK Šamorín turnaji juniorov sa zúčastnilo 12 hráčov vo veku 9 – 18 rokov z klubov BK Šamorín, BK Žitný ostrov a Gabčíkovo.

    Celkové poradie:

    1. BOŠANSKÝ Erik (2004) ....... BK Žitný ostrov
    2. MANIAČEK Michal (2005) ..... BK Šamorín
    3. KUNA Filip (2008) .......... BK Šamorín
    3. HAJZOK Matej (2008) ........ BK Žitný ostrov
    5. BIELČIKOVÁ Zuzana (2001) ... BK Šamorín
    6. MANIAČEK Ján (2005) ........ BK Šamorín
    7. BRÁZDILOVÁ Adelka (2009) ... BK Žitný ostrov
    8. UJHÁZI Róbert (2004) ....... Gabčíkovo
    9. NIKOLOV Aleksadar (2007) ... BK Šamorín
    10. ŠIMÚN Matúš (2006) ........ BK Šamorín
    11. SUROVIAK Michal (2011) .... BK Šamorín
    12. SÁNDOROVÁ Réka (2008) ..... BK Šamorín 

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky

  • BKŠ Turnaj 2020/02 1. februára 2020

    Výsledky februárového turnaja (34 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. BORGULA Jakub, 2. NEUMAN Marek, 3. GAJDOŠ Filip, 4. RAČÁK Radoslav, 5. LÁZNIK Martin, 6. DANEK Radoslav, 7. MÓDER Ladislav, 8. RAČÁK Rastislav, 9. GRUĽA Marek, 10. POPLUHÁR Dominik, 11. VRABEC Ján, 12. DROPPA Matúš, 13. KUNA Pavel, 14. BIELČIK Roland, 15. TÁBORSKÝ Ladislav, 16. BALOGH Ľudovít, 17. CABADAJ Tomáš, 18. TARASSEKOVÁ Renáta

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. Dobrý ročník (NEUMAN Marek + TARASSEKOVÁ Renáta), 2. Black-Grip (HORČIČÁK Peter + ŠABÍKOVÁ Lenka), 3. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy), 5. VICTOR (VRAŽDA Lukáš + SOKOLOVÁ Michaela), 6. Snake shot (TURNOVEC František + TURNOVCOVÁ Jana), 7. Krčmárovci (KRČMÁR Matej + KRČMÁROVÁ Barbara), 8. BB (BIELČIK Roland + BALOGH Ľudovít), 9. Anjelské čertice (BENEŠOVÁ Andrea + SZIEGLOVÁ Barbora), 10. Búchači (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia) 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj 2020/01 11. januára 2020

    Výsledky januárového turnaja (31 účastníkov):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. GROSIAR Ľubomír, 2. BORIS Dominik, GAJDOŠ Filip, 3. BORGULA Jakub, KIČÍN Milan, KUNA Pavel, POPLUHÁR Dominik, 8. GSCHWENG Daniel, 9. DROPPA Matúš, 10. DANEK Radoslav, 11. LUŠTÍK Radoslav, 12. SÝKORA Miroslav, 13. TÁBORSKÝ Ladislav, 14. STRAKA Tomáš, 15. BIELČIK Roland 

    Zmiešaná ŠTVORHRA:

    1. Piešťanské Kobry (KALIŠ Marek + PIEŠŤANSKÁ Broňa), 2. M&M (KIČÍN Milan + GAJDOŠECHOVÁ Mária), 3. Strefa (STREHARSKI Viktor + DO ANH Tuan), 4. Bajkeri (HOLÚBEK Juraj + PERUŇSKÁ Drahotína), 5. Beď-ass (HNÁT Juraj + FÄRBER Judy), 6. Hotshots (SOMOROVSKÝ Marek + FERENCOVÁ Jana), 7. Ropáci (BILIC Marián + VANČÍKOVÁ Jiřina), 8. Búchači (KRIŽAN Martin + KRIŽANOVÁ Antónia), 9. Ferero (BIELČIK Roland + TUČÁNI František) 

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky: DVOJHRA + ŠTVORHRA

  • BKŠ Turnaj 2019/12 14. decembra 2019

    Výsledky decembrového turnaja (12 účastníkov – hrala sa len dvojhra):

    Zmiešaná DVOJHRA:

    1. GROSIAR Ľubomír, 2. HORČIČÁK Peter, 3. DANEK Radoslav, 4. SÝKORA Miroslav, 5. GRUĽA Marek, 6. LUŠTÍK Radoslav, 7. RAČÁK Rastislav, 8. VRABEC Ján, 9. RAČÁK Samuel, 10. RAČÁK Radoslav, 11. BILIC Marián, 12. BIELČIK Roland

    Účastníci  |  Kompletná fotogaléria  |  Výsledky

  • BKŠ Turnaj nováčikov 2019/12 8. decembra 2019

    Bedmintonový klub Šamorín dnes usporiadal prvý interný turnaj nováčikov (hráčov všetkých vekových kategórií trénujúcich v našom klube od septembra 2019).

    Turnaj mal 9 účastníkov (až na jednu výnimku všetko deti od 8 do 15 rokov) rôznych výkonnostných úrovní čomu bol prispôsobený aj hrací systém.

    Víťazom sa stal 11 ročný Filip KUNA (syn dlhoročného hráča nášho klubu).

    Kompletná fotogaléria  |  Detailné výsledky