Šamorínska bedmintonová liga


Základné informácie

Organizátor a lokálny administrátor ligy: Bedmintonový klub Šamorín
Centrálny administrátor ligy: info@bedminton-liga.sk
Centrálna webstránka ligy: www.bedminton-liga.sk
Registrácia do bedmintonovej ligy: www.bedminton-liga.sk/user/registration.html
Pravidlá ligy: www.bedminton-liga.sk/rules.html

Dodatočné info:

  • nepretržitá bedmintonová súťaž dvojhier hraná celoročne (okrem mesiacov JÚL a AUGUST, v ktorých má súťaž letnú prestávku)
  • liga ponúkajúca všetkým neprofesionálnym hráčom (bez rozdielu pohlavia a veku) možnosť hrávať bedminton s hráčmi podobnej úrovne
  • účasť v lige je bezplatná, platí sa len za prenájom kurtu
  • Viac informácií …

Poradie hráčov v posledných kolách

2017/06 : 1.Gottgeisl, 2.Borgula ml., 3.Meixner, 4.Halas, 5.Bilic, 6.-7. Boris, Giertl, 8.-11. Blecha, Borgula st., Luštík, Bielčik … (23)
2017/05 : 1.Meixner, 2.Halas, 3.Bilic, 4.Giertl, 5.Boris, 6.-7. Borgula ml., Gottgeisl, 8.-11. Blecha, Bielčik, Borgula st., Luštík … (24)
2017/04 : 1.Halas, 2.Meixner, 3.Giertl, 4.Borgula ml., 5.Luštík, 6.-7. Bilic, Boris, 8.-11. Blecha, Bielčik, Gottgeisl, Kuna … (24)
2017/03 : 1.Meixner, 2.Halas, 3.Giertl, 4.Gottgeisl, 5.Bilic, 6.-7. Borgula ml., Luštík, 8.-11. Blecha, Bielčik, Krchniak, Borgula st. … (22)
2017/02 : 1.Halas, 2.Giertl, 3.Meixner, 4.Blecha, 5.Bielčik, 6.-7. Gottgeisl, Bilic, 8.-11. Borgula ml., Luštík, Borgula st., Sýkora … (24)
2017/01 : 1.Meixner, 2.Halas, 3.Blecha, 4.Gottgeisl, 5.Bilic, 6.-7. Giertl, Bielčik, 8.-11. Kuna, Borgula ml., Luštík, Horváth … (26)
2016/12 : 1.Meixner, 2.Halas, 3.Blecha, 4.Giertl, 5.Putnoky, 6.-7. Bilic, Gottgeisl, 8.-11. Borgula ml., Kuna, Bielčik, Luštík … (29)
2016/11 : 1.Halas, 2.Meixner, 3.Blecha, 4.Bilic, 5.Luštík, 6.-7. Giertl, Putnoky, 8.-11. Gottgeisl, Borgula st., Kuna, Bielčik … (29)
2016/10 : 1.Halas, 2.Meixner, 3.Bilic, 4.Putnoky, 5.Gottgeisl, 6.-7. Luštík, Blecha, 8.-11. Bielčik, Kuna, Sýkora, Borgula st. … (30)
2016/09 : 1.Meixner, 2.Halas, 3.Gottgeisl, 4.Blecha, 5.Bielčik, 6.-7. Putnoky, Bilic, 8.-11. Kuna, Borgula st., Kulich, Sýkora … (28)


Súvisiace správy

  • Šamorínska liga 2017/06 a štart sezóny 2017/2018 2. septembra 2017

    Poradie najlepších v JÚNOVOM kole (23 hráčov):

    1.Gottgeisl, 2.Borgula ml., 3.Meixner, 4.Halas, 5.Bilic, 6.-7. Boris, Giertl, 8.-11. Blecha, Borgula st., Luštík, Bielčik ...

    * Pozn.: Halas vypadol z A skupiny lebo si zabudol zapísať výsledky

    Vylosovanie SEPTEMBROVÉHO kola (24 hráčov):

    skupina A:  Meixner, Boris, Borgula ml., Gottgeisl,  Giertl
    skupina B1: Halas, Blecha, Borgula st., Horváth, Vančíková
    skupina B2: Bilic, Luštík, Bielčik, Sýkora, Hrdlík
    skupina C1: Putnoky, Csenkey, Kuna, Bokor, Kršák
    skupina C2: Valachovič st., Valachovič ml., Krchniak, Adamovič

    * Pozn.: Pri losovaní nového ročníka (na rozdiel od bežných mesačných kôl) systém nezohľadňuje počty skupín a počty členov v skupinách a preto po júnovom kole vypadli z B skupín nielen poslední (Valachovičovci) ale aj predposlední (Kuna a Kršák) a z C skupín postúpili do B úrovne štyria s najlepším ratingom (Horváth, Vančíková a Hrdlík z C1 a Sýkora z C2)

    Zmeny v lige: PUTNOKY Pavol … opätovné (po 7 mesiacoch) prihlásenie sa do ligy


    AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH:
    (viac…)

  • Šamorínska liga 2017/05 11. júna 2017

    Poradie najlepších v MÁJOVOM kole (24 hráčov):

    1.Meixner, 2.Halas, 3.Bilic, 4.Giertl, 5.Boris, 6.-7. Borgula ml., Gottgeisl, 8.-11. Blecha, Bielčik, Borgula st., Luštík ...

    Vylosovanie JÚNOVÉHO kola (24 hráčov):

    skupina A: Meixner, Gottgeisl, Borgula ml., Bilic, Halas
    skupina B1: Blecha, Giertl, Luštík, Kuna, Valachovič st.
    skupina B2: Boris, Borgula st., Valachovič ml., Kršák, Bielčik
    skupina C1: Horváth, Hrdlík, Vančíková, Krchniak
    skupina C2: Csenkey, Sýkora, Bokor, Adamovič

    Zmeny v lige:

    • GULÁŠ Robert … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH: (viac…)

  • Šamorínska liga 2017/04 1. mája 2017

    Poradie najlepších v APRÍLOVOM kole (24 hráčov):

    1.Halas, 2.Meixner, 3.Giertl, 4.Borgula ml., 5.Luštík, 6.-7. Bilic, Boris, 8.-11. Blecha, Bielčik, Gottgeisl, Kuna ...

    Vylosovanie MÁJOVÉHO kola (24 hráčov):

    skupina A: Bilic, Halas, Meixner, Boris, Giertl
    skupina B1: Blecha, Borgula st., Borgula ml., Kuna, Horváth
    skupina B2: Luštík, Bielčik, Csenkey, Gottgeisl, Kršák
    skupina C1: Sýkora, Hrdlík, Valachovič st., Krchniak, Adamovič
    skupina C2: Guláš, Vančíková, Bokor, Valachovič ml.

    Zmeny v lige:

    • ADAMOVIČ Bohumil … prihlásenie sa do ligy
    • KULICH Michal … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH: (viac…)

  • Šamorínska liga 2017/03 1. apríla 2017

    Poradie najlepších v MARCOVOM kole (22 hráčov):

    1.Meixner, 2.Halas, 3.Giertl, 4.Gottgeisl, 5.Bilic, 6.-7. Borgula ml., Luštík, 8.-11. Blecha, Bielčik, Krchniak, Borgula st. ...

    Vylosovanie APRÍLOVÉHO kola (24 hráčov):

    skupina A:  Giertl, Luštík, Halas, Meixner, Borgula ml.
    skupina B1: Boris, Valachovič ml., Blecha, Borgula st., Gottgeisl
    skupina B2: Bilic, Bielčik, Kuna, Kršák, Krchniak
    skupina C1: Sýkora, Kulich, Guláš, Horváth, Bokor
    skupina C2: Horváth, Vančíková, Csenkey, Valachovič st.

    Zmeny v lige:

    • CSENKEY Ladislav … prihlásenie sa do ligy (po polročnej prestávke zavinenej zranením)
    • GULÁŠ Robert … prihlásenie sa do ligy (po minulomesačnom vylúčení pre pasivitu) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    NAŠE AKTIVITY V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH: (viac…)

  • Šamorínska liga 2017/02 2. marca 2017

    Poradie najlepších vo FEBRUÁROVOM kole (24 hráčov):

    1.Halas, 2.Giertl, 3.Meixner, 4.Blecha, 5.Bielčik, 6.-7. Gottgeisl, Bilic, 8.-11. Borgula ml., Luštík, Borgula st., Sýkora ...

    Vylosovanie MARCOVÉHO kola (22 hráčov):

    skupina A:  Bilic, Halas, Meixner, Gottgeisl, Giertl
    skupina B1: Sýkora, Blecha, Borgula ml., Valachovič ml., Krchniak
    skupina B2: Luštík, Bielčik, Borgula st., Hrdlík, Kršák
    skupina C1: Boris, Kulich, Horváth, Vančíková
    skupina C2: Kuna, Bokor, Valachovič st.

    Zmeny v lige:

    • BIELČIKOVÁ Zuzana … odhlásenie sa z ligy
    • GULÁŠ Robert … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    NAŠE AKTIVITY V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH: (viac…)

  • Šamorínska liga 2017/01 1. februára 2017

    Poradie najlepších v JANUÁROVOM kole (26 hráčov):

    1.Meixner, 2.Halas, 3.Blecha, 4.Gottgeisl, 5.Bilic, 6.-7. Giertl, Bielčik, 8.-11. Kuna, Borgula ml., Luštík, Horváth ...

    Vylosovanie FEBRUÁROVÉHO kola (24 hráčov):

    skupina A:  Bielčik, Halas, Meixner, Blecha, Giertl
    skupina B1: Borgula st., Borgula ml., Gottgeisl, Horváth, Krchniak
    skupina B2: Bilic, Luštík, Sýkora, Kuna, Hrdlík
    skupina C1: Boris, Guláš, Vančíková, Bokor, Valachovič ml.
    skupina C2: Kulich, Bielčiková, Valachovič st., Kršák

    Zmeny v lige:

    • PUTNOKY Pavol … odhlásenie sa z ligy
    • CSENKEY Gabo … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    NAŠE AKTIVITY V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH: (viac…)

  • Šamorínska liga 2016/11 + 2016/12 1. januára 2017

    Poradie najlepších v DECEMBROVOM kole (29 hráčov):

    1.Meixner, 2.Halas, 3.Blecha, 4.Giertl, 5.Putnoky, 6.-7. Bilic, Gottgeisl, 8.-11. Borgula ml., Kuna, Bielčik, Luštík

    Poradie najlepších v NOVEMBROVOM kole (29 hráčov):

    1.Halas, 2.Meixner, 3.Blecha, 4.Bilic, 5.Luštík, 6.-7. Giertl, Putnoky, 8.-11. Gottgeisl, Borgula st., Kuna, Bielčik

    Vylosovanie JANUÁROVÉHO kola (26 hráčov):

    skupina A:  Bilic, Halas, Meixner, Blecha, Gottgeisl
    skupina B1: Luštík, Borgula st., Borgula ml., Vančíková, Giertl
    skupina B2: Bielčik, Putnoky, Kuna, Horváth, Kršák
    skupina C1: Boris, Hrdlík, Valachovič st., Csenkey Gabo
    skupina C2: Bielčiková, Guláš, Valachovič ml., Krchniak
    skupina C3: Sýkora, Kulich, Bokor
    

    Zmeny v lige:

    • BORIS Dominik … návrat do ligy (po polročnej prestávke)
    • RUSŇÁK Peter … vylúčenie z ligy (4 mesiace bez aktivity) *
    • NITRIANSKÝ Marián … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *
    • TÓTH Martin … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *
    • DANIŠ Milan … vylúčenie z ligy (2 mesiace bez aktivity) *

    * vylúčenie robí automatizovaný systém podľa ligových pravidiel

    NAŠE AKTIVITY V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH (2016/11 + 2016/12): (viac…)

  • Šamorínska liga 2016/10 1. novembra 2016

    Poradie najlepších v októbrovom kole (30 hráčov):

    1.Halas, 2.Meixner, 3.Bilic, 4.Putnoky, 5.Gottgeisl, 6.-7. Luštík, Blecha, 8.-11. Bielčik, Kuna, Sýkora, Borgula st.

    Vylosovanie novembrového kola (29 hráčov):

    skupina A:  BILIC, LUŠTÍK, HALAS, MEIXNER, BLECHA
    skupina B1: PUTNOKY, BORGULA st., BIELČIKOVÁ, KUNA, VALACHOVIČ ml.
    skupina B2: BIELČIK, SÝKORA, GOTTGEISL, HRDLÍK, GIERTL
    skupina C1: RUSŇÁK, TÓTH, VALACHOVIČ st., NITRIANSKY, DANIŠ
    skupina C2: CSENKEY Ladislav, BORGULA ml., HORVÁTH, BOKOR, KRŠÁK
    skupina C3: KULICH, GULÁŠ, VANČÍKOVÁ, CSENKEY Gabo
    

    Zmeny v lige:

    • DANIŠ Milan … nový hráč v lige
    • JAKUB Peter ml. … odhlásil sa z ligy
    • BABNIČ Michal … odhlásil sa z lig (hráč Pezinka prihlásený omylom)


    AKTIVITY NAŠICH HRÁČOV V BRATISLAVSKÝCH LIGÁCH:

    Bratislavská štvorhrová zmiešaná liga (23 dvojíc, úrovne A,B,C):

    • dvojica HALAS + BLECHA … vyhrali skupinu B1 a postúpili na úroveň A
    • dvojica BIELČIK + LUŠTÍK … vyhrali skupinu C2 a postúpili na úroveň B
    • dvojica BILIC + BARTOŠ … vypadli z úrovne A na úroveň B

    Bratislavská dvojhrová zmiešaná liga (195 hráčov, úrovne A,B,C,D,E,F):

    • BILIC Marián … vypadol z úrovne C na úroveň D
    • LUŠTÍK Rado … zostáva na úrovni D
    • KRCHNIAK Miloslav … zostáva na úrovni E
    • NEMCOVICOVA Daniela … zostáva na úrovni E
    • HRDLÍK Milan … vyhral skupinu F11 a postúpil na úroveň E

    Bratislavská dvojhrová ženská liga (15 hráčok, úrovne A,B,C):

    • NEMCOVICOVA Daniela … vyhrala skupinu C1 a postúpila na úroveň B

    Bratislavská dvojhrová zmiešaná pierková liga (47 hráčov, úrovne A,B,C,D):

    • BARTOŠ Dušan … zostáva na úrovni D
  • Šamorínska liga 2016/09 2. októbra 2016

    Poradie najlepších v septembrovom kole (29 hráčov):

    1.Meixner, 2.Halas, 3.Gottgeisl, 4.Blecha, 5.Bielčik, 6.-7. Putnoky, Bilic, 8.-11. Kuna, Borgula st., Kulich, Sýkora

    Vylosovanie októbrového kola (30 hráčov):

    skupina A:  BILIC, HALAS, PUTNOKY, MEIXNER, GOTTGEISL
    skupina B1: SÝKORA, BLECHA, BIELČIKOVÁ, KUNA, BOKOR
    skupina B2: LUŠTÍK, BIELČIK, KULICH, BORGULA st., VALACHOVIČ st.
    skupina C1: BORGULA ml., TÓTH, HORVÁTH, VANČÍKOVÁ, GIERTL
    skupina C2: RUSŇÁK, JAKUB ml., CSENKEY Gabo, VALACHOVIČ ml., BABNIČ
    skupina C3: CSENKEY Ladislav, GULÁŠ, HRDLÍK, NITRIANSKY, KRŠÁK
    

    Zmeny v lige:

    • do ligy sa prihlásil nový hráč Martin TÓTH
    • do ligy sa prihlásil nový hráč Michal BABNIČ
    • do ligy sa prihlásil nový hráč Rastislav KRŠÁK
    • z ligy sa ešte pred rozlosovaním odhlásil Dominik BORIS (krátkodobé cca 3 mesačné odhlásenie kvôli študijným povinnostiam)
    • z ligy sa po rozlosovaní odhlásil Peter JAKUB ml.
    • po odohratí prvého zápasu zvyšné zápasy skrečoval Robert BOKOR (krátkodobý výpadok zo zdravotných dôvodov)

    Upozornenie hráčom ligy:

    Nezabúdajte si zapisovať odohraté výsledky (a tiež ne/dohodnuté skreče súperov) aby ste nedopadli tak ako viacero nových ale aj starších hráčov v septembrovom kole keď len vďaka tomu nepostúpili o úroveň vyššie.
    S hráčmi ignorujúcimi ligu to robte tak, že si v druhej polovici mesiaca zaznačíte kontumačné víťazstvo 2:S keď súper neodpovie na dva e-maily a zároveň jednu SMS resp. telefonát

  • Šamorínska liga 2016/09 – zmeny v rozlosovaní 6. septembra 2016

    V rozlosovaní septembrového kola Šamorínskej bedmintonovej ligy nastali v prvých dňoch mesiaca tri zmeny:

    • z ligy sa odhlásil David SIMONICS (od tejto sezóny študuje, trénuje a hráva v Bratislave)
    • do ligy sa po zranení vracia Ladislav CSENKEY
    • do ligy sa prihlásil nový hráč Roman GIERTL

    Aktualizované zloženie skupín:

    skupina A:  BIELČIK, HALAS, MEIXNER, BLECHA, GOTTGEISL
    skupina B1: PUTNOKY, BORIS, KULICH, BIELČIKOVÁ, KUNA
    skupina B2: BILIC, SÝKORA, BORGULA Rudo, VANČÍKOVÁ, VALACHOVIČ ml.
    skupina C1: LUŠTÍK, HORVÁTH, HRDLÍK, CSENKEY Gabo
    skupina C2: BORGULA Jakub, JAKUB ml., GULÁŠ, BOKOR, CSENKEY Ladislav
    skupina C3: RUSŇÁK, VALACHOVIČ st., NITRIANSKY, SIMONICS, GIERTL Roman