Súťaže


Slovenská bedmintonová liga

Šamorínska bedmintonová liga

Bratislavská MBL liga

Súboje s Pezinkom


Súvisiace správy

  • Súboje s Pezinkom 2019/11 30. novembra 2019

    PEZINOKŠAMORÍN 74:54

    V odvetnom súboji lokálnych bedmintonových líg Pezinka a Šamorína zvíťazili domáci Pezinčania v pomere 74:54 a po minulomesačnej remíze 64:64 sa celý jesenný dvojsúboj skončil 138:118 pre Pezinok.
    Najúspešnejšími individuálnymi hráčmi oboch družstiev boli Peter GRIČ a Jakub BORGULA

    Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

    Borgula (15), Boris (12), Halas (12), Giertl (6), Štipák (3), Sýkora (3), Bielčik (2), Bilic (1)

    Detailné výsledky | Kompletná fotogaléria

  • Slovenská IV. liga 2019/11 24. novembra 2019

    V poslednom kole sezóny IV. ligy sme v domácom prostredí (v Dunajskej Lužnej) uhrali nasledovné výsledky:

    BK Šamorín - Trenčín D ... 7:1
    BK Šamorín - Žilina B .... 4:4

    V poslednom zápase sezóny proti Žiline sme hrali bez našej mužskej jednotky, ktorá dala možnosť hrať dvojhru nášmu najmladšiemu (16-ročnému) hráčovi aj na úkor straty víťazstva, ktoré by nás v konečnej tabuľke posunulo o 2 miesta vyššie.

    Detailnejšie výsledky sú dostupné na stránke Slovenská Bedmintonová liga

  • Slovenská IV. liga 2019/10 27. októbra 2019

    V druhom kole prelínacej časti IV. ligy sme v Bratislave uhrali nasledovné výsledky:

    BK Šamorín - Trnava ....... 4:4
    BK Šamorín - Malinovo B ... 3:5

    Detailnejšie výsledky sú dostupné na stránke Slovenská Bedmintonová liga

  • Súboje s Pezinkom 2019/10 19. októbra 2019

    ŠAMORÍNPEZINOK 64:64

    V pravidelnom súboji lokálnych bedmintonových líg v prvom jesennom súboji uhralo v Dunajskej Lužnej družstvo Šamorína s družstvom Pezinka remízu 64:64.
    V neskutočne vyrovnanom súboji, v ktorom hralo po 8 hráćov v každom družstve každý s každým na dva sety do 15 z celkového počtu 128 setov vyhralo každé družstvo presne polovicu.
    Putovný pohár podľa pravidiel súboja v prípade remízy zostáva v držaní predchádzajúceho víťaza, ktorým je Pezinok.
    Najúspešnejšími individuálnymi hráčmi oboch družstiev sa stali Dominik BORIS a Juraj TOKOŠ.
    Odveta v Pezinku je na programe 30.11.2019.

    Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

    Dominik BORIS (14), Jakub BORGULA (13), Roman MEIXNER (11), Radoslav HALAS (10), Bohuš NEMČOVIČ (9), Roman GIERTL (4), Palo KUNA (2), Radoslav LUŠTÍK (1)

    Detailné výsledky | Fotogaléria

  • Slovenská IV. liga 2019/09 22. septembra 2019

    V prvom kole prelínacej časti IV. ligy sme v Bratislave uhrali nasledovné výsledky:

    BK Šamorín - BPR Bratislava ....... 4:4
    BK Šamorín - RSL Bratislava ....... 5:3
    BK Šamorín - Spoje D Bratislava ... 5:3

    Najúspešnejším hráčom družstva v tomto kole bol náš 16-ročný Jakub Borgula (na fotografii chýba) ktorý vyhral všetkých 6 svojich zápasov.

  • Rozlosovanie prelínacej časti IV. ligy 23. júna 2019

    Dnes bolo zverejnené rozlosovanie jesennej prelínacej časti tohto ročníka IV. ligy.

    Program Šamorína v prelínacej časti:
    22.09. (organizujú Spoje BA): BK Šamorín - BPR, RSL, Spoje D
    27.10. (organizuje Malinovo): BK Šamorín - Trnava, Malinovo B
    24.11. (v Dun. Lužnej  !!! ): BK Šamorín - Trenčín D, Žilina B

    Rozpis súťaže | Rozlosovanie súťaže

  • Súboje s Pezinkom 2019/06 1. júna 2019

    ŠAMORÍNPEZINOK 66:62

    Bedmintonisti Šamorína porazili Pezinčanov v stretnutí organizovanom v rámci pravidelných jesenných a jarných vzájomných zápolení hráčov lokálnych bedmintonových líg.
    V odvete aprílového Pezinského zápasu (tam to skončilo víťazstvom Pezinka 76:52) vyhral Šamorín nad Pezinkom v pomere 66:62.
    Tohtoročné jarné dvojstretnutie skončilo sumárnym výsledkom 138:118 v prospech Pezinka, ktorý tak opäť získal putovný pohár, o ktorý sa vo vzájomných zápoleniach hrá.

    Zostava Šamorína (v zátvorke počet získaných bodov z max 16):

    Halas (15), Boris (12), Meixner (12), Borgula (8), Giertl (6), Štipák (6), Luštík (5), Kuna (2)

    Detailné výsledky | Fotogaléria

  • Ukončenie základnej časti IV. ligy 5. mája 2019

    Zápasy posledného (3.) kola ukončili boje v základných skupinách a určili rozmiestnenie družstiev v skupinách prelínacej časti ligy.

    ➡ VÝSLEDKY 3. KOLA:

    ✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑩𝑹𝑨𝑻𝑰𝑺𝑳𝑨𝑽𝑨:
    JAKARTA – RSL 4:4, Filozof 6:2
    FÉNIX – BPR 4:4, Šamorín 5:3
    SPOJE – Šamorín 4:4, BPR 3:5
    ŠAMORÍN – Spoje 4:4, Fénix 3:5
    BPR – Fénix 4:4, Spoje 5:3
    RSL – Jakarta 4:4, DBK 4:4
    FILOZOF – DBK 4:4, Jakarta 2:6
    DBK – Filozof 4:4, RSL 4:4

    ✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑱𝑼𝑯:
    SKALICA – Fa Pezinok 7:1, BK Pezinok 8:0
    NITRA – Malinovo B 6:2, Malinovo C 7:1
    BÁNOV – Malinovo C 8:0, Malinovo B 6:2
    TRNAVA – BK Pezinok 8:0, Fa Pezinok 4:4
    MALINOVO B – Nitra 2:6, Bánov 2:6
    FA PEZINOK – Skalica 1:7, Trnava 4:4
    MALINOVO C – Bánov 0:8, Nitra 1:7
    BK PEZINOK – Trnava 0:8, Skalica 0:8

    ✅ 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒏𝒂 𝑺𝑬𝑽𝑬𝑹:
    TRENČÍN E – Púchov 6:2, Ilava 8:0
    B. BYSTRICA – Martin 6:2, Žilina 6:2
    PÚCHOV – Trenčín E 2:6, Trenčín D 7:1
    ŽILINA – Piešťany 6:2, B. Bystrica 2:6
    TRENČÍN D – Ilava 4:4, Púchov 1:7
    MARTIN – B. Bystrica 2:6, Piešťany 6:2
    ILAVA – Trenčín D 4:4, Trenčín E 0:8
    PIEŠŤANY – Žilina 2:6, Martin 2:6

    ➡ ZLOŽENIE SKUPÍN PRELÍNACEJ ČASTI:

    ✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏.-𝟖. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
    Jakarta, Fénix, Skalica, Nitra, Bánov, Trenčín E, B. Bystrica, Púchov
    ✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟗.-𝟏𝟔. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
    Spoje, Šamorín, BPR, RSL, Trnava, Malinovo B, Žilina, Trenčín D
    ✅ 𝐒𝐤𝐮𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐨 𝟏𝟕.-𝟐𝟒. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨:
    Filozof, DBK, Fa Pezinok, Malinovo C, BK Pezinok, Martin, Ilava, Piešťany

    ◉ 𝑷𝒐𝒛𝒏𝒂́𝒎𝒌𝒂: Všetky údaje a tabuľka sú neoficiálne !

  • Slovenská IV. liga 2019/05 5. mája 2019

    V treťom kole IV. ligy sme v Bratislave uhrali nasledovné výsledky:

    BK Šamorín - Spoje Bratislava 'D'  ... 4:4
    BK Šamorín - Fénix Bratislava 'C' ... 3:5

    Výsledky našich zápasov

  • Aktuálny stav IV. bedmintonovej ligy 14. apríla 2019

    Aktuálny stav v jednotlivých skupinách IV. ligy pred posledným 3. kolom základnej časti, ktoré rozhodne o rozdelení 24 družstiev do troch 8-členných výkonnostných skupín prelínacej časti *** :

    ✅ Program 3. kola v skupine BRATISLAVA (5.5.2019):
    Jakarta – RSL , Jakarta – Filozof / Fénix – BPR , Fénix – Šamorín / Spoje – Šamorín , Spoje – BPR / DBK – Filozof , DBK – RSL

    ✅ Program 3. kola v skupine JUH (5.5.2019):
    Skalica – Forza Pezinok , Skalica – Bklub Pezinok / Nitra – Malinovo B , Nitra – Malinovo C / Bánov – Malinovo C , Bánov – Malinovo D / Trnava – Bklub Pezinok , Trnava – Forza Pezinok

    ✅ Program 3. kola v skupine SEVER (5.5.2019):
    Trenčín E – Púchov , Trenčín E – Ilava / B. Bystrica – Martin , B. Bystrica – Žilina / Trenčín D – Ilava , Trenčín D – Púchov / Piešťany – Žilina , Piešťany – Martin

    *** Rozdelenie do výkonnostných skupín:
    ➡ V skupine o 1.-8. miesto (a dve postupové miesta do III. ligy) budú hrať prvé 3 družstvá z každej základnej skupiny okrem najhoršieho na 3.mieste
    ➡ V skupine o 9.-16. miesto budú hrať družstvá zo 4. a 5. miesta základných skupín spolu s najhorším na 3.mieste a najlepším na 6.mieste
    ➡ V skupine o 17.-24. miesto budú hrať zvyšné družstvá