Tréningy


Základné informácie


Tréningy v ŠAMORÍNE

Miesto konania: Telocvičňa Gymnázia Šamorín

Termíny: až od septembra 2020


Tréningy v DUNAJSKEJ LUŽNEJ

Miesto konania: Tenis – bedminton Dunajská Lužná

Termíny: podľa dohody s trénermi


Klubové tréningy v Dunajskej Lužnej sú obnovené! Pre účasť na individuálnych alebo menších skupinových tréningoch kontaktujte trénerov.

Tréneri

Tomáš ONDROVIČ … 0944 906 565 / tom.ondrovi179@gmail.com

Dominik BORIS … 0903 826 115 / boris@bedmintonsamorin.sk

Ostatné informácie

Organizátor: Bedmintonový klub Šamorín
Kontakt: (Bielčik) 0905 857 064 / klub@bedmintonsamorin.sk
Určené pre:
deti a mládež od 6 do 18 rokov + dospelí
Periodicita: dva krát týždenne (navštevovať oba termíny nie je povinné)
Platba: raz mesačne bezhotovostne na bankový účet klubu (suma podľa počtu absolvovaných tréningov v predchádzajúcom mesiaci) alebo odrátavanie z ľubovoľného finančného kreditu
Registrácia: cez registračný formulár na tejto stránke
Cena za hromadný tréning (v daných časoch, bežné trvanie 90 min.):

Cena za individuálny tréning (samostatne alebo v malej skupinke v individuálnych časoch) :

  • v závislosti od počtu hráčov, miesta konania a od dohody s trénerom

Často kladené otázky (FAQ)


Vyúčtovanie


Registrácia

Zaregistrovaním sa je vyjadrený súhlas s cenami a podmienkami tréningového systému.

Zoznam zaregistrovaných trénujúcich hráčov :

#
MENO
VEK
KATEG.
ČLEN KLUBU
TRÉNING V
1Leonárd LENGYEL8U11-ŠAMORÍN
2Ester HORVÁTH13U15-ŠAMORÍN
3Jakub MAGYAR13U15ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
4Alexandra COLLOSEUS12U13-DUNAJSKÁ LUŽNÁ
5Matúš ŠIMÚN14U15ÁNOŠAMORÍN
6Lukáš ŠTEFÍK14U15ÁNOŠAMORÍN
7Filip KUNA12U13ÁNOŠAMORÍN
8Alexandra PÉDEROVÁ12U15ÁNOŠAMORÍN
9Richard PÉDER15U17ÁNOŠAMORÍN
10Leonard PETRO12U15ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
11Maxim PETRO14U17ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
12Timea GARČEKOVÁ12U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
13Natasha ZUBEK7U11-ŠAMORÍN
14Nikita ZUBEK7U11-ŠAMORÍN
15Sára RAUKOVÁ10U11ÁNOŠAMORÍN
16Viktória DANISOVA10U13-ŠAMORÍN
17Jaydee HERMELIJN9U11-DUNAJSKÁ LUŽNÁ
18Aleksandar NIKOLOV12U15ÁNOŠAMORÍN
19Ján MANIAČEK14U17ÁNOŠAMORÍN
20Michal MANIAČEK14U17ÁNOŠAMORÍN
21Georg KOZYREV12U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
22Monika POLÁKOVÁ-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
23Monika PETROVÁ-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
24Tatyana LOGUSH-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
25Zuzana ZUBEK-DOS-ŠAMORÍN
26Martin ZUBEK-DOS-ŠAMORÍN
27Nikolas BOGNÁR12U13-ŠAMORÍN
28Michaela MOLNÁROVÁ14U15-ŠAMORÍN
29Jakub MOLNÁR11U13-ŠAMORÍN
30Réka SÁNDOROVÁ12U13ÁNOŠAMORÍN
31Miroslav PAŠKO-DOS-ŠAMORÍN
32Veronika PAŠKOVÁ-DOS-ŠAMORÍN
33Marek PAŠKO10U13-ŠAMORÍN
34Michal SUROVIAK9U11ÁNOŠAMORÍN
35Leo MEZZEI9U11-ŠAMORÍN
36Matej HULMAN10U13-ŠAMORÍN
37Anna HULMANOVÁ-DOS-ŠAMORÍN
38Michal KOZYREV12U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
39Marcel KLIČKA10U13ÁNOŠAMORÍN
40Kristián DZVONÍK14U17-DUNAJSKÁ LUŽNÁ
41Roman GADUŠ-DOSÁNOŠAMORÍN
42Zuzana BIELČIKOVÁ19DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ

Náborový leták