Tréningy


ROZŠIRUJEME A VYNOVUJEME SYSTÉM TRÉNINGOV:
Od septembra 2019 budú klubové tréningy prebiehať novým systémom a s novými trénermi v Šamoríne a v Dunajskej Lužnej !


Základné informácie


Tréningy v ŠAMORÍNE

Miesto konania: Telocvičňa Gymnázia Šamorín

Termíny: pondelok 17:00 – 18:30 a piatok 17:00 – 18:30


Tréningy v DUNAJSKEJ LUŽNEJ

Miesto konania: Tenis – bedminton Dunajská Lužná

Termíny: pondelok 14:30 – 16:00 a piatok 14:30 – 16:00


Ostatné informácie

Organizátor: Bedmintonový klub Šamorín
Kontakt: (Bielčik) 0905 857 064 / klub@bedmintonsamorin.sk
Určené pre:
deti a mládež od 6 do 18 rokov + dospelí
Periodicita: dva krát týždenne (navštevovať oba termíny nie je povinné)
Platba: raz mesačne bezhotovostne na bankový účet klubu (suma podľa počtu absolvovaných tréningov v predchádzajúcom mesiaci) alebo odrátavanie z ľubovoľného finančného kreditu
Registrácia: cez registračný formulár na tejto stránke
Cena za hromadný tréning (v daných časoch, bežné trvanie 90 min.):

Cena za individuálny tréning (samostatne alebo v malej skupinke v individuálnych časoch) :

  • v závislosti od počtu hráčov, miesta konania a od dohody s trénerom

AKCIA DO KONCA ROKA 2019:
– prvý tréning je bezplatný
– noví členovia klubu neplatia členský príspevok na rok 2019


Často kladené otázky (FAQ)


Vyúčtovanie


Registrácia

Zaregistrovaním sa je vyjadrený súhlas s cenami a podmienkami tréningového systému.

Zoznam zaregistrovaných trénujúcich hráčov :

#
MENO
VEK
KATEG.
ČLEN KLUBU
TRÉNING V
1Leonárd LENGYEL7U11-ŠAMORÍN
2Ester HORVÁTH12U13-ŠAMORÍN
3Jakub MAGYAR12U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
4Alexandra COLLOSEUS11U13-DUNAJSKÁ LUŽNÁ
5Matúš ŠIMÚN13U15ÁNOŠAMORÍN
6Lukáš ŠTEFÍK13U15ÁNOŠAMORÍN
7Filip KUNA11U13ÁNOŠAMORÍN
8Alexandra PÉDEROVÁ11U13ÁNOŠAMORÍN
9Richard PÉDER15U17ÁNOŠAMORÍN
10Leonard PETRO12U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
11Maxim PETRO14U15ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
12Timea GARČEKOVÁ11U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
13Natasha ZUBEK6U11ÁNOŠAMORÍN
14Nikita ZUBEK6U11ÁNOŠAMORÍN
15Sára RAUKOVÁ9U11ÁNOŠAMORÍN
16Viktória DANISOVA10U11-ŠAMORÍN
17Jaydee HERMELIJN8U11-DUNAJSKÁ LUŽNÁ
18Aleksandar NIKOLOV12U13ÁNOŠAMORÍN
19Ján MANIAČEK14U15ÁNOŠAMORÍN
20Michal MANIAČEK14U15ÁNOŠAMORÍN
21Georg KOZYREV11U13ÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
22Monika POLÁKOVÁ-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
23Monika PETROVÁ-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
24Tatyana LOGUSH-DOSÁNODUNAJSKÁ LUŽNÁ
25Zuzana ZUBEK-DOS-ŠAMORÍN
26Martin ZUBEK-DOS-ŠAMORÍN
27Nikolas BOGNÁR11U13-ŠAMORÍN
28Michaela MOLNÁROVÁ13U15-ŠAMORÍN
29Jakub MOLNÁR10U11-ŠAMORÍN

Náborový leták