2. kolo (2017/10) … Šamorín 1 (Blahová + Tučáni + Vuong) … 9 bodov
2. kolo (2017/10) … Šamorín 2 (Procházková + Bielčik + Kuna) … 7 bodov
1. kolo (2017/09) … Šamorín 1 (Procházková + Luštík + Kuna) … 7 bodov

Fotogaléria: 2. kolo

Ukončená sezóna 2016/2017

Konečná tabuľka (zúčastnilo sa 36 družstiev):

10. kolo (2017/6) … Šamorín 1 (Blahová + Bilic + Luštík) … 8 bodov
9. kolo (2017/05) … Šamorín 1 (Procházková + Bielčik + [Alžbeta Streharski]) … 9 bodov

• Klubový kalendár 2017 2. septembra 2017

Klubový kalendár bol doplnený o zbytok sezóny (september – december 2017). Poznámka: Odkaz na vždy aktuálnu verziu kalendára sa nachádza aj v pravom postrannom pruhu klubovej webstránky.

Vybrané termíny a rozlosovania:

MBL v Bratislave … 9.9.2017, 7.10.2017, ??.11.2017, 2.12.2017
    Súboje s Pezinkom … 21.10.2017 (v Pezinku) a 9.12.2017 (v Dun. Lužnej)

• MBL liga – ukončenie sezóny 2016/2017 11. júna 2017

Posledným desiatym kolom (hraným mimoriadne v Dunajskej Lužnej) bola ukončená sezóna 2016/2017. Družstvo BK Šamorín v ňom získalo 8 bodov v zložení Slávka BLAHOVÁ + Radoslav LUŠTÍK + Marián BILIC a v konečnej tabuľke poskočilo na výborné 6 miesto:

… zúčastnilo sa 36 družstiev

• MBL liga 2017/06 – zmena termínu a dejiska 29. mája 2017

10. kolo MBL, ktoré sa pôvodne malo konať prvý júnový víkend v Petržalke sa prekladá o týždeň neskôr a bude sa konať v sobotu 10.6. v Dunajskej Lužnej.

• Bratislavská MBL liga 2017/05 – výsledky 1. mája 2017

V 9. kole MBL dosiahlo družstvo BK Šamorín 9 bodov v zložení Nela PROCHÁZKOVÁ + Roland BIELČIK + [Alžbeta Streharski]. Družstvo si udržalo siedme miesto (z 36 družstiev) v priebežnej tabuľke po 9. kole.

• Bratislavská MBL liga 2017/04 – výsledky 9. apríla 2017

V 8. kole MBL dosiahlo družstvo BK Šamorín 6 bodov v zložení Nela PROCHÁZKOVÁ + Marián BILIC + Radoslav LUŠTÍK. Družstvo si udržalo priebežné siedme miesto (z 29 družstiev) v celkovej tabuľke po 8. kole.

• Bratislavská MBL liga 2017/03 – výsledky 12. marca 2017

V 7. kole MBL dosiahli družstvá BK Šamorín nasledovné výsledky:
    Šamorín 1 (Slávka BLAHOVÁ + Marián BILIC + Roland BIELČIK) … 8 bodov
    Šamorín 2 (Nela PROCHÁZKOVÁ + Radoslav LUŠTÍK + Ladislav CSENKEY) … 7 bodov
    Prvé družstvo si udržalo priebežné siedme miesto (z 27 družstiev) a veľkú nádej na účasť v júnovom 10-tom finálovom kole tejto súťaže.

• Bratislavská MBL liga 2017/02 – výsledky 13. februára 2017

Družstvo BK Šamorín v zložení Slávka BLAHOVÁ, Marián BILIC a František TUČÁNI absolvovalo 6. kolo MBL s výsledkom 8 získaných bodov. V celosezónnej tabuľke MBL je naše družstvo Šamorín 1 na siedmom mieste z 24 účastníkov.

• Bratislavská MBL liga 2017/01 – výsledky 16. januára 2017

Družstvo BK Šamorín v zložení Slávka BLAHOVÁ, Marián BILIC a Roland BIELČIK cez víkend po bojovnom výkone ale neštastnom priebehu (minimálne 4 z 10 prehratých setov skončili výsledkom 20:21 resp. 19:21) absolvovalo 5. kolo MBL s výsledkom 5 získaných bodov.
    V celosezónnej tabuľke MBL kleslo naše družstvo zo štvrtého na piate miesto.

• Bratislavská MBL liga 2016/12 – výsledky 11. decembra 2016

Družstvo BK Šamorín úspešne zvládlo 4. kolo Mestskej Bratislavskej Ligy (štvorhrová súťaž trojčlenných zmiešaných družstiev v Petržalke). Družstvo v zložení Slávka BLAHOVÁ, Marián BILIC a Roland BIELČIK dnes získalo 11 bodov (víťazných setov z max. 18) a obsadilo 4. miesto.
    Prvé družstvo Šamorína sa v celkovej tabuľke MBL po 4 kolách nachádza rovnako na 4. mieste.

Zaujímavosťou je že za posledné dva roky (odkedy sa BK Šamorín oficiálne zúčastňuje tejto súťaže) sa prvý krát stalo že niektoré družstvo zo Šamorína získalo viac ako 10 bodov.